Wpis z mikrobloga

#rock #punk #punkrock #polskamuzyka
#cultowe (1229/1000)

Parawino - California Uber Alles z płyty/kolaboracji pt. Bandid Rockin', oryginalnie z repertuaru Dead Kennedys z płyty Fresh Fruit for Rotting Vegetables (1980)

Lubię wesoły klimat tych coverów. Oprócz Parawino aka Darka Paraszczuka, na płycie udzielali się też Titus z Acid Drinkers i Peter z Vader i ogólnie vibe jest taki jakby panowie za kołnierz nie wylewali ;) Jakieś parę lat temu pod tagiem wleciał Daddy Cool, a teraz coś bardziej klasycznego ;)

PS. podpisuję jako album Parawino bo chyba tak oficjalnie jest w creditsach, przynajmniej na stronach które katalogują wydawnictwa (np. discogs).

------------
#cultowe - tag do śledzenia lub czarnolistowania przez tych którzy followują moją osobę z innych powodów niż muzyka.
Kiedyś przez tysiąc dni postowałem tu piosenki które z różnych względów weszły mi w głowę w ciągu ostatnich 20 lat. Teraz wrzucam już niekoniecznie codziennie rzeczy, które wtedy nie zmieściły się na liście, które mi się przypomniały, lub których słucham aktualnie. W dalszym ciągu szerokopojęty rock, metal, punk i pochodne.
https://rateyourmusic.com/~cultowe
cultofluna - #rock #punk #punkrock #polskamuzyka
#cultowe (1229/1000)

Parawino -  Ca...