Wpis z mikrobloga

Ja ciągle myślę, kłębi mi się tam z tyłu głowy. Że prawdziwa wolność, radość z życia to właśnie życie z dnia na dzień, bez przejmowania się, mając obok siebie podobne jednostki będące również prostolinijne. Może brudne, brzydkie, z pierwszych myśli kiedy ich zapoznamy możemy uznać ich za margines. Jednak czasami jak gadam z osobami uważanymi za skrajny element bardzo pozytywnie się nimi zaskakuje, to jak oni widzą świat, życie, nie gonią, nie tkwią w niczym. Znają przy tym swoje miejsca, okolice, historie, pamiętają ludzi którzy tu żyli, ich słowa przekazywane wieczorami kiedy słychać świerszcze, a pot przykleił kurz do ich ciała.
#przegryw #przemyslenia #logikaniebieskichpaskow
TrzyGwiazdkiNaPagonie - Ja ciągle myślę, kłębi mi się tam z tyłu głowy. Że prawdziwa ...
  • 2
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: Ehh, tych prostolinijnych jednostek za jakiś czas już nie będzie, teraz od narodzin jest programowanie pod wyścig szczurów.
Ja jestem z tych co może mieć minimum by żyć, ale chciałbym móc być sobą. Człowiek zdał już dawno sobie sprawę, że nie dla niego korporacje czy wielkie miasta, ja chyba tak naprawdę lubię to swoje zadupie, gnicie w nim i radość z prostych rzeczy, a nie z nowego auta czy mieszkania.