Wpis z mikrobloga

W sumie to nie ma się co dziwić, że Bosak teraz cały czas opowiada, że rząd łamie prawo rozliczając pisiorów. Przecież oni popsuli konfederacji stałą śpiewkę przed kolejną kampanią wyborczą - że "tylko konfa może wywrócić ten stolik", "jedni drugich nie ruszą", "tylko konfederacja rozliczy poprzednie rządy" ¯\(ツ)/¯

#bekazpisu #bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka
dariuszb123 - W sumie to nie ma się co dziwić, że Bosak teraz cały czas opowiada, że ...

źródło: 7189481194f454ae6d933039f760010b07a3e68d8ae470820de168ea7854e292

Pobierz
  • 4
@dariuszb123: Ogółem to cała narracja poszła im się #!$%@?ć - pis i po miało być tak samo złe. A tu sie okazuje, że ludzie którzy poszli zagłosować na Koalicje 15 Października, są zadowoleni ze swojego wyboru, bo nowy rząd jedzie z pisowcami równo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a ci co poszli głosować na szurów, w sumie co dostali? gówno. Wywracanie stolika robi KO tak jak wspomniałeś
@wiedzmy: Ostatnio też widzę bardzo dużo manipulacji ze strony konfy, która to zawsze twierdziła, że walczy z manipulacjami ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Mentzen ostatnio w swoim podcaście wracał do nagrań z Sowy i tematu Bieńkowskiej. Pamiętam jak kiedyś sam Mentzen chyba mówił (nie mogę teraz znaleźć tej wypowiedzi, dlatego chyba), że nie
@zobq: w 2015 szła bajka ze Kaczyński się już wycofuje i jest szeregowym posłem, a teraz będzie Szydlo, wreszcie premier dla ludzi nie dla elit. PiS uja jechał PO. A z salą kolumnowa #!$%@? zanim rok minął XD Jedyny spin który wykopki łyknęli to media narodowe “nawet jak będzie lekka propaganda partyjna to co, przynajmniej będzie przeciwwaga i samemu będzie można na podstawie dwóch różnych stron wysunąć wnioski”. Ta XD