Wpis z mikrobloga

  • 0
@malkontent: To nie frustracja, tylko dobra zabawa ;)))) frustratami jesteście wy, wstawiając na Tinder zdjęcie czada, po czym gdy pojawia się pary to zmieniacie na swoją okropną gębę jak gdyby nigdy nic i myślicie, ze jakaś dziewczyna się na to nabierze xD
  • Odpowiedz
@Mamaboss nie chce nic mówić, ale gdy piszesz o dawaniu du+y na prawo i lewo to chyba sama szkalujesz kobiety. Żaden normalny facet, nawet taki Alvaro nie chce kur#y za żonę i partnerkę. Wydupcyć raz może i tak, ale potem normalnie do kosza. :)
  • Odpowiedz
@o0kizzle0o: ech, następny co pod jednym postem pisze, że kobiety liczą na szybkie zamęście z pierwszym lepszym, a pod kolejnym będzie sie produkowal, że kobiety teraz chcą tylko skakać na karuzeli i nie chcą stabilizacji... #meskalogika
  • Odpowiedz
@Cadfael hahahaha, no spodziewałem się takiego poziomu co do wycieczek osobistych. A maturę pisałem z języka polskiego właśnie. Zamęście jest forma już dawno nie używaną, wyjdź spod kamienia lebiego.
  • Odpowiedz
@o0kizzle0o: to, że jest formą dawniejszą, nie oznacza, że jest formą niepoprawną. przyjmij uwagę na klatę i nie błaźnij się więcej.

A maturę pisałem z języka polskiego właśnie.


nice try, kołchoźniku bez matury. ci, co maturę zdają wiedzą, że polski i tak jest obowiązkowy.
  • Odpowiedz