Wpis z mikrobloga

@10kobla: Idz do pracy a nie rozkminiasz czy cos bylo oszukane zreszta i tak bys wygral to bys hajs #!$%@? bo nie masz doradcy finansowego + nie obracales nigdy taka kwota.
  • Odpowiedz
  • 1
@RafiTop: Ty lepiej weź się do roboty a nie wstawiasz fotki Nikity. Nie grałem, nie gram, nie będę grał. Uwielbiam swoją pracę w januszex sp. z o.o. i nie mam zamiaru grać.
  • Odpowiedz
@10kobla: Wstawiam fotki nikity bo mi sie podoba no i co w tym zlego jestem zdrowym mezczyzna? To ty siedzisz tutaj i rozkminiasz ile metrow ma maszyna od loteri XD
  • Odpowiedz
  • 1
@MegaSprawiedliwosc666: Nie jestem z policji żeby podawać paragrafy. Projekt maszyny trzeba zgłosić, ale nie o to chodzi. Budda mógł sobie dowolnie zmodyfikować maszynę, bo tamten projekt był zbyt czasochłonny. Nie mam zamiaru z Tobą dyskutować. Ja nikogo nie oskarżyłem, a po prostu się zapytałem. Po co, na co, to to już nie Twoja sprawa.
  • Odpowiedz
@RafiTop: Wydaje mi się, że mln złotych bo gdzieś tyle wynosiła nagroda główna , przeliczając na ZŁ te auta? To chyba nie jest jakieś potężne bogactwo do rozwalenia. Każdy zdrowo myślący człowiek by z pewnością auta sprzedał i kupił mieszkanie. No chyba że ktoś już ma mieszkanie/dom no to już może mieć większą rozkminę. Ale znając ludzi to zostawią sobie auta na których utrzymanie ich nie stać xD
  • Odpowiedz