Wpis z mikrobloga

Dobrze zrozumiałem? Marcoń polał wodą laptopy w media roomie i Grażynka z Fightsportu do niego wyskoczyła że niszczy im sprzęt a na tagu jest za to hejtowana ? K---a co tu się o--------a odklejusy. Jak im faktycznie niszczył sprzęt to niech odkupuje. Dawid Pozytywny Indygo by się w-----ł
#famemma
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@LadyRaspberry: Ja bronie Grażynę? dla mnie to rozczeniowa baba do tego dzisiaj dodawałem na tag odklejone, głupie feministyczne teksty jej męża i do tego dokładnie szukałem sygnatur czasowych dla jakiegoś fanatyka https://wykop.pl/wpis/74606883/osobiscie-nalazlem-ci-ten-fragment-jak-feminista-t szach mat
ja kieruję się logiką, jak ktoś r---------a sprzęt to nic go nie broni a ty przesadzasz z fanatyzmem do Natana
  • Odpowiedz
@LadyRaspberry: odklejenie level master. Nawet nie wiedziałem że można w takim stopniu się jarać jakimś petem z neta ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ps wiem że ci elegancko pod narracje wjechało że c--j on z redakcji która promowała patologię, tylko problem jest. Lysy jest z mma pl a fansportu promował Załęcka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LadyRaspberry: a ty widziałaś czy masz przekaz od guru? Na bank 2 redakcję się spięły na nie tego typa co trzeba.
Przecież on ma problemy z chodzeniem praktycznie, dostał czymś, chciał odwinąć i zalał sprzęt - proste.
  • Odpowiedz
  • 0
@LadyRaspberry: tak widziałem filmik jak dwie redakcje za nim biegły bo zalał sprzęt w media roomie teraz ty pokaż dowody że to nie on skoro sam przyznał że taka sytuacja miała miejsce, daj dowody że było inaczej
  • Odpowiedz
  • 0
@LadyRaspberry: zaraz zaraz
teraz podaj ty twoje argumenty kto odszedł z MMA PL
podaj jaka redakcja nie promowała Labrygi i Załęckiego
po 3 kanał Frik prowadził Boxdel i tam miało być dużo więcej rzeczy które nigdy się nie pojawiły tj. film na Polaka, materiał z szatni gdzie Załęcki dyskutuje o walce z Natanem i negocjuje stawkę 1s za 10 tys zł
  • Odpowiedz