Wpis z mikrobloga

2 903 + 51 + 46 = 3 000

Czwartek to patataj po ciemności wokół okolicznych miejsc i miejscowości różnych.
W jednej takiej, jakś rolnik postanowił odnowić oblicze ziemi, tej ziemi i nawiózł jej na drogę tak dużo, że można by usypać z tej ziemi górę o nazwie na G. Spowodowało to oczywiście #!$%@? rowerów, które chwilę wcześniej, w pocie czoła i bólu zgiętego karku czyściłem tym i owym. Później zaatakowali nas wściekli kundle dwa, ale dostały owe, na to nie gotowe, od damy gazem i czmychnęły czymprędzej w czerń ciemności.

W niedzielę zaś, dzień święty olewając, pojechaliśmy se na zachód. @ZgnilaZielonka zrobiła ciut mniejsza pętelkę, taką w sam raz. Ja natomiast zrobiłem pętelkę ciut większą, taką w sam raz. Wróciłem do domu po DK11 gnany przyjemnym wiatrem w dupę:)

#rowerowyrownik #mordimernaszosie

Skrypt | Statystyki
MordimerMadderdin - 2 903 + 51 + 46 = 3 000

Czwartek to patataj po ciemności wokół o...

źródło: temp_file356511231001506401

Pobierz
  • 18
@a__s: no cóż, nie jeżdżę też na nartach, wrotkach ani deskorolce, głównie przez pręt przy kręgosłupie który zafundował mi wjeżdżając we mnie na chodniku bardzo podobnie ubrany do tego na zdjęciu fan dwóch kółek.
Stąd moja niechęć do oglądania takich zdjęć chyba, więc poprosiłem czy mogą używać do tego jednego tagu a nie siedmiu.
Jeśli gdzieś tu widzę jakaś nerwowość to chyba po stronie tutejszych tagowiczow którzy zbiegli się bronić ich
@MordimerMadderdin: no przecież tak robię to co chwila mnie kolejny odklejus wola xD Ty sobie przeczytaj jak wy reagujecie, dziurawych opon i pogiętych felg, sporo wywrotek i może nawet żeby Cię tam kto przytarł na trasie. Tego co życzę na do widzenia( ͡° ͜ʖ ͡°) no chyba że sobie do każdego postu na którym jest lub który dotyczy roweru dodasz tag #rower, ale to zbyt proste
Pa, obrażajo!


@MordimerMadderdin: I majo racje! Niech obrażajo!

@ZielonaOdnowa

głównie przez pręt przy kręgosłupie który zafundował mi wjeżdżając we mnie na chodniku bardzo podobnie ubrany do tego na zdjęciu fan dwóch kółek.


@ZielonaOdnowa: To bardzo przykre to czytać, ale jeżeli we wszystkich rowerzystach widzisz zagrożenie i reagujesz agresją wobec nich, to polecam wizytę u psychologa. A zjeb, który w Ciebie wjechał mam nadzieję, że został dojechany

Jeśli gdzieś tu widzę
guru8 - >Pa, obrażajo!

@MordimerMadderdin: I majo racje! Niech obrażajo!

 @ZielonaO...