Wpis z mikrobloga

Tak wyglądają fotele VEJEN z #jysk po 4 latach od zakupu (drugie zdjęcie w komentarzu).
Sprawdziłem dziś na stronie i widzę, że są dalej w ofercie, więc wrzucam wpis, może akurat jakieś pozycjonowanie zadziała i ktoś szukający opinii trafi tutaj.
Eko skóra się zdezintegrowała. Może po 10 latach od kupna bym się spodziewał, ale 4 lata przy lekkim użytkowaniu to dla mnie zdecydowanie za wcześnie. Aż mam ochotę kręcić #afera na Facebooku Jyska.
Podłoga zasrana drobniutkimi kawałkami, które się noszą pod pantoflami i wstyd na tym gości posadzić.
Nie wiem czy szukać tapicera, jakiegoś obicia czy wywalić. Ktoś miał podobnie?

#fotel #meble #polskiedomy #ikea #pytanie #pytaniedoeksperta
znikam5 - Tak wyglądają fotele VEJEN  z #Jysk po 4 latach od zakupu (drugie zdjęcie w...

źródło: PXL_20240114_145741864.MP~2

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@znikam5: Serio myślałeś, że cokowiek ze skaju przetrwa dłużej niż gwarancja? xD To zawsze było, jest i będzie gówno. A opis eko to tylko zielony listek na gównie, żeby ekojulki miały spokojne sumienia i kupiły gówno.
  • Odpowiedz
@znikam5: Można się naciąć na eko skórę. Dużo z tym nie zrobisz, tapicerowanie wyjdzie niewiele taniej niż nowy. Ja bym #!$%@?ł i jak już, poszukał ze skóry naturalnej, nawet używkę. Jeżeli zadbasz i raz na kilka miechów zakonserwujesz, to wytrzyma o wiele, wiele dłużej.
  • Odpowiedz
@znikam5 miałem to samo z fotelem z tego sklepu. Idź do tapicera, przedłuży żywotność fotela o kilka lat i tylko skóra naturalna lub materiał. Nie kupuj nowego jak wygodny
  • Odpowiedz
@znikam5: dramat... Nic się chyba teraz na lata już nie kupi w takich sieciówkach. A jak już to w grę wchodzi tylko skóra naturalna albo materiał, szkoda nerwów na "eko" skórę. taka eko że zamiast jednego fotela trzeba kupić 3 w tym samym czasie.
  • Odpowiedz