Wpis z mikrobloga

Brygadzista tak zapewniał, że wczoraj będzie odwołana zmiana, ale akurat pewna pani znalazła coś do roboty, przez co musiałem przyjechać do firmy. Kiedyś tę kobietę nawet szanowałem i jej pomagałem jak było trzeba mimo, iż już wówczas miała opinię (jak my to brzydko mówimy w Poznańskiem) - klepidupy, ale jak tylko awansowała i obrosła w piórka to zmieniła się rasową panią funkcjonariuszkę. Zaczęła się wtrącać i mieszać, przez co zraziła do siebie wiele osób, w tym mnie (stałem się kiedyś ofiarą jej podlizywania się dyrekcji). Nigdy by mi do głowy nie przyszło, że będę na nią patrzył jak na jakąś esesmankę np. Irmę Grese (na zdjęciu poniżej) i celowo omijał ją szerokim łukiem... a jednak. Ludzie się zmieniają i to niestety na gorsze, co mnie bardzo przeraża.
#przegryw #przegrywpo30tce #operatormaszyn3k
CulturalEnrichmentIsNotNice - Brygadzista tak zapewniał, że wczoraj będzie odwołana z...

źródło: Irma_Grese

Pobierz
  • 12
@jackblackcanada: taki czlowiek jak nie mial pomyslu na zycie, bal sie zaryzykowac, nie studiowal.. to za wiele na rynku nie zdziala wiec zostaje kolchoz.. bo swiat jest tak skonstruowany ze pieniazki potrzebujesz, tam idziesz z przymusu nie z checi
@RandomowyTyp: Tylko że mozna pracowac normalnie a nie jak głupi robić. Robiłem kiedys z taką jedną to mielismy 110% normy, robiła tak szybko bo było 500 zl premi co poł roku. Tylko co z tego skoro typiara co 3 miesiace na l4 była bo jej plecy wysiadały od tej tyrki wiec finansowo wychodziła tak jakby leciała w kulki i nie dostała tej premi. Poza tym za 500 zl sobie zdrowie niszczyc