Wpis z mikrobloga

  • 186
@kobiaszu: to jest niesmowite. Od tygodnia już ponad, wyborcy pod wpisami Metzena i Bosaka na Iksie oraz YT piszą, że ich nie poznają. Nie na to głosowali. Obaj dumni z siebie zawsze byli, że mają media społecznościowe i czytają komentarze... Trzeba przyznać, że Bosak jest kosekwetny i chyba tyle w tym dobrego
  • Odpowiedz
@N331: ja to nie wiem skąd się biorą te urojenia. od tygodnia słucham Bozaga i twierdzi on, że Wonsik&Kamiński są winni i powinni zostać skazani lub ułaskawieni zgodnie z prawem - tylko tyle. Przyznaj się, że jedynym źródłem z których czerpiesz informacje o tych rewelacjach jest mirkowypok.
  • Odpowiedz
@eXtremeViolence: tak, to trolle lewackie (tzn, nie popierające jedynej prawicowej partii w Polsce) pisały i lajkowały.

Ale spokojnie, ból wyparcia minie, przejdziesz przez kolejne etapy i też będziesz spamował, że dobrze, że przeszli do pisu
  • Odpowiedz
od tygodnia słucham Bozaga i twierdzi on, że Wonsik&Kamiński są winni i powinni zostać skazani lub ułaskawieni zgodnie z prawem - tylko tyle.


@eXtremeViolence: To jeszcze posłuchaj, gdzie rozmawia z kimś, kto faktycznie jakieś pytania zadaje. Powtarza słowo w słowo pisowską narrację a kuce nie wiedzą, no bo generalnie mało wiedzą.
  • Odpowiedz
@wstanczyk: co jest pisoską narracją?to że wonsik&kamińskie powinni być osądzeni sprawiedliwie? bo ta pisoska narracja to jest jedynie w waszych pustych łbach. Pis ma swoje sądy, peło zrobiło swoje i teraz mamy kabaret dla plebsu, a ja mam w to wyebane. Żryjcie się i drzyjcie mordę jak najwięcej, bo to tylko tylko potwierdza, że pis od peło się różni od siebie tylko tym, że jedni biegają do kościółka i udają, że
  • Odpowiedz
@Tymajster: co ma wspólnego z tym symetryzm? tak gadaliście na pisowców, że oszołomy. a sami jesteście tacy sami albo nawet lepsi. na szczęście siedzicie sobie tylko tutaj na mirko i robicie sobie dobrze - nic poza tym. xD
  • Odpowiedz
to nie wiem skąd się biorą te urojenia. od tygodnia słucham Bozaga i twierdzi on, że Wonsik&Kamiński są winni i powinni zostać skazani lub ułaskawieni zgodnie z prawem - tylko tyle.

@eXtremeViolence: Boska gada, że oni już zostali ułaskawieni a to jest PiSowski spin bo sąd uznał, że nie było ułaskawienia a Boska wyroki olewa tak samo jak PiS.
  • Odpowiedz
@wstanczyk: co jest pisoską narracją?to że wonsik&kamińskie powinni być osądzeni sprawiedliwie? bo ta pisoska narracja to jest jedynie w waszych pustych łbach. Pis ma swoje sądy, peło zrobiło swoje i teraz mamy kabaret dla plebsu, a ja mam w to wyebane. Żryjcie się i drzyjcie mordę jak najwięcej, bo to tylko tylko potwierdza, że pis od peło się różni od siebie tylko tym, że jedni biegają do kościółka i udają, że
  • Odpowiedz
@eXtremeViolence oni już zostali osadzeni i skazani prawomocnym wyrokiem, o czym ty mówisz xd? To jest właśnie ta narracja która dałeś sobie wkręcić że jest inaczej i to sprawa gdzie trzeba jakąś politykę my-oni uprawiać.

Niby tacy legalisci, dopóki koalicjantów nie ścigają. Pewnie też wiedzą że swoje mają za uszami i może to wyjść
  • Odpowiedz
@kobiaszu: No tak, Bosak jadący po PiS po burej suce, ale jednocześnie wskazujący że Tusk to co robi to robi ze złamaniem prawa i Konstytucji (do czego sam się w dodatku przyznał w wywiadzie, że to w ramach "walki o praworządność" i musi), ale PO-boty już odbierają to jako zniewagę xDDD
  • Odpowiedz