Wpis z mikrobloga

@KosmicznyPaczek: to równie dobrze można obrócić tą historię że tylko wyborca PO wygrzebuje kukurydzę ze stolca. Jakim trzeba być debilem żeby traktować ludzi o innych poglądach politycznych jak podludzi. Ja jestem w stanie zrozumieć dlaczego emeryci głosują na pis, Julki na Lewicę a Kuce na Konfederację. Ale czemu ktokolwiek głosuję na PO to nie bardzo.
  • Odpowiedz
Ja jestem w stanie zrozumieć dlaczego emeryci głosują na pis, Julki na Lewicę a Kuce na Konfederację. Ale czemu ktokolwiek głosuję na PO to nie bardzo.


@rafal4432: Ja nie jestem w stanie zrozumieć, czemu ktoś głosuje na PiS albo Konfederację, wyjaśnisz?
  • Odpowiedz
@ajuto00: pewnie ze wyjaśnię. Emeryci głosują na pis bo mają poczucie że się o nich troszczą xD wiadomo jak jest ale to ich elektorat. Jeśli chodzi o konfederację to wyborców szukaj w grupie młodych zradykalozowanych chłopaków, w życiu wielu młodych mężczyzn jest okres buntu a konfederacja idealnie wpisuje się w ich nastroje. A może wyjaśnisz mi dlaczego ludzi głosują na PO tylko nie podawaj argumentu ze przeciwko pisowi bo jeśli tylko
  • Odpowiedz
@rafal4432 Ludzie głosują na PO bo chcą żyć jak ludzie w zachodniej europie, a nie jak w byłej republice radzieckiej. Bez kościoła który we wszystko się wtrąca, bez megalomańskiego pierdzenia o wielkiej Polsce i bez szukania wszędzie spisków i wrogów ojczyzny
  • Odpowiedz
@rafal4432: bo po to jedyna partia w Polsce która proponuję liberalne życie pod kątem społecznym i światopoglądowym bez komunistycznych propozycji gospodarczych (aka lewica)
  • Odpowiedz
Jakim trzeba być debilem żeby traktować ludzi o innych poglądach politycznych jak podludzi


@rafal4432: Jakim trzeba być debilem, żeby nie stawiać granic i szanować kogoś, kto ma poglądy odczłowieczające innych i zresztą zachowuje się w stosunku do ludzi o innych poglądach w sposób arogancki, chamski, prostacki.
  • Odpowiedz
@kubson93: @greenbong @not_me no to mieliście okazję zobaczyć jak działa ich pomysł przed rządami pisu, nie pamiętacie? Jedyną opcje jaką widzę w wypadku który opisujecie jest głosowanie na 3 drogę. Po co głosować na PO jeśli ich pomysł nie wypalił i otworzyło to drogę do rządów pisu. Nie czepiam się poglądów liberalnych tylko bronienia PO jako jedynej opcji. To są tacy sami populiści jak pis a wy ich bronicie bardziej niż
  • Odpowiedz
@rafal4432 a skąd wiesz że nie głosowałem na 3 drogę? Inna sprawa że to co było dekadę temu już straciło na aktualności, teraz mamy nowe problemy, a stare zyskały nowy wymiar. Ja wolę takich populistów niż populistów którzy wprowadzają dodatkowo ruskie standardy. Niestety wybór obecnie polega już tylko na tym których populistów wybierzesz, świat za sprawą chociażby social mediów dąży w kierunku skrajności bo to budzi największe emocje ludzi
  • Odpowiedz
@kubson93: pewnie, tak samo można będzie powiedzieć za dziesięć lat jak ktoś będzie chciał głosować na pis. Weź przemysl, jeśli ktoś się skompromitował to po co dawać druga szanse? Fajnie opakowujesz swoje wywody żeby nie wyszło że głosowanie na po to tylko głosowanie przeciw pisowi.
  • Odpowiedz
@rafal4432 Ja wspominam czasy rządów PO jako okres spokoju i stabilności, porównywanie tego co było przed 2015 rokiem do pisu to jakiś żart. Typowe nie popieram PiS ale… xD
  • Odpowiedz
@kubson93: czasy spokoju i stabilności. Powiedz to ludziom z kamienic w wawie xD już nawet nie chce mi się z takim idiota dyskutować bo jeśli ktoś się z tobą nie zgadza to wyborca pisu xD nigdy na pis nie głosowałem i nie zagłosuje. Za to ty jesteś typowym lemingiem którego Tusk będzie walił w dupe a ty się będziesz ciszył. Już bez odpowiedzi, lecisz na czarna za niskie IQ
  • Odpowiedz
@greenbong: proszę cię, jeśli masz jakieś takie głęboko liberalne poglądy to głosuj na lewicę. Po PO to się możesz tylko spodziewać paru cukierków w zamian za złodziejstwo na miarę pisu.
  • Odpowiedz