Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć Mirki i Mirabelki,

Czy ktoś z Was mógłby podzielić się, jak wyglądają obecnie stawki na A1/A2 w "Wielkiej Czwórce"? Czy kwota 7000 brutto na A1 nie będzie oderwana od rzeczywistości? Czy może realna stawka oscyluje w przedziale od 6000 do 6500 brutto, gdyż mniej więcej takie słuchy mnie doszły w ubiegłym roku?

A2 bliżej 8k brutto? Senior 10k brutto, czy więcej w takim korpo wyciągnie? I przede wszystkim, po jakim czasie można spodziewać się awansu na A2/Seniora?

Najbardziej interesowałyby mnie zarobki z Taxów.

#big4 #korposwiat #ey #deloitte #kpmg #pwc #podatki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
via mirko.proBOT
  • 3
Anonim (nie OP): A1 7k (minimalnie ponad) A2 przedzial 9-9,5k w zaleznosci od oceny, SA przedzial 11-11,5k w zaleznosci od oceny plus jeden bonus w ciagu roku mniej wiecej 13 pensja. Ale nie jest to psychicznie najprzyjemniejsza praca, pensja która na wyzszych stanowiskach (manager) jest myślę fajna w Polsce okupiona jest brakiem czasu na życie rodzinne, wiecznym stresem. Wbrew pozorom na wyzszych szczeblach ciezko odejsc na stanowisko placace tyle samo badz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP):

A2 bliżej 8k brutto? Senior 10k brutto, czy więcej w takim korpo wyciągnie? I przede wszystkim, po jakim czasie można spodziewać się awansu na A2/Seniora?

A2 9,5k - awans po roku
SA1 11,5k - awans po kolejnym roku

Ale nie jest to psychicznie najprzyjemniejsza praca

Tak może pisać tylko ktoś kto nie #!$%@?ł za minimalną w fabryce smrodu. Praca na tych poziomach A-SA jest czysta, łatwa, przyjemna i
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): SA3 w taxach 20k + 60k bonusu rocznie? Ciekawe w jakim dziale ( ͡° ͜ʖ ͡°) W audycie 20k to jest maks jaki SA3 może wyciągnąć - wliczając wszystkie bonusy i zakładając najlepsze oceny czyli jakieś pojedyncze przypadki w skali firmy jeśli w ogóle

via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): SA3 w taxach 20k + 60k bonusu rocznie? Ciekawe w jakim dziale ( ͡° ͜ʖ ͡°) W audycie 20k to jest maks jaki SA3 może wyciągnąć - wliczając wszystkie bonusy i zakładając najlepsze oceny czyli jakieś pojedyncze przypadki w skali firmy jeśli w ogóle

W działach doradczych typu strategicznego jak najbardziej możliwe, przy czym ten bonus to nie jest tak że każdy go dostaje,