Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem dość aspołeczny, nie potrafię w small talk i ogólnie gadanie na poważniej z mniej znanymi osobami sprawia mi trudność a o rozmowach z kobietami to nawet nie wspominam. Myślałem żeby może wejść na jakieś stronki do pisania z nieznajomymi i może udało by się popisać z jakąś kobietą w celu wyjścia z tego niezbyt przyjemnego stanu nieśmiałości ale pytanie czy to ma w ogóle sens? Czy ktoś z was miał podobnie jak ja i po pisaniu czy może potem po rozmawianiu przez neta doznał jakichś zmian w osobowości/charakterze?
#kobiety #aspolecznosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
@mirko_anonim: szukanie towarzystwa kobiety, która jednocześnie będzie twoim coachem lub terapeutą to moim zdaniem błąd. Kobiety które wchodzą w relacje z facetami, którzy mają jakieś deficyty, bardzo często robią to z bardzo nieciekawych powodów. Rozdziel to więc: spróbuj znaleźć pomoc w przezwyciężeniu własnych kłopotów i POTEM szukaj relacji z kobietą.
Anonim (nie OP): Byku jak ty się zastanawiasz nawet nad tym czy w ogóle sobie popisać z laskami i się o to pytasz to już jest problem. Słuchaj wbijasz na 6obcy i ciśniesz bajerke. 2/3 będzie się rozłączać/nie pogadasz i to luz bo to ameby, jak się nie klei gadka to nie pajacuj bo i tak bez sensu, są takie z którymi choćbyś chciał nie pogadasz od początku chyba że lubisz
Anonim (nie OP): A kosmita ci farmazony pyka trochę znaczy ok wiadomo związku nie szukasz kiedy jesteś taki jaki jesteś, musisz to zmienić. Ale kto ci każe związku szukać? Jak się masz przełamać jak nie będziesz gadać z nikim?
Po prostu się nastaw na to że bedziesz często odrzucany. Przy okazji zrozumiesz z jakimi cechami musisz się kryć bardziej itd. Z laskami nie ma nigdy do końca szczerości.
Doświadczenie nie zaszkodzi