Wpis z mikrobloga

Przetłumaczyłem część wypowiedzi członków kongresu, którzy uczestniczyli we wczorajszym briefingu z ICIG. Niektóre z nich skróciłem, ale myślę, że sens został zachowany. Dla tych, którzy wolą samemu przesłuchać całość to 16min wersja tutaj

Rep. Jared Moscovitz

D: Czy usłyszałeś coś czego nie wiedziałeś? Czy jesteś sfrustrowany podobnie jak niektórzy twoi współpracownicy?
J.M: Przede wszystkim cały proces jest bardzo frustrujący, ale to był pierwszy prawdziwy briefing, dzięki któremu poczyniliśmy progres w sprawie twierdzeń Pana Grusha - tych, których dostarczył kongresowi. To pierwszy raz, kiedy w pewnym sensie dostaliśmy ogląd na to, co ICIG sądzi o tych twierdzeniach. To spotkanie, w przeciwieństwie do ostatniego miało znaczenie.
D: Czy będziemy więc mieć więcej publicznych przesłuchań?
J.M: Myślę, że to doprowadzi do wielu różnych wydarzeń. Jest dużo nowych pytań i wiele nowych obszarów, które można drążyć.
D: Mógłbyś przedstawić nam jakie nowe pytania rodzą się po tym spotkaniu?
J.M: Więc, hipotetycznie- bo nie mogę zdradzać informacji z tajnego briefingu- ale jeśli ktoś przedstawia 10 twierdzeń, a ktoś odpowiada, że nie przyglądaliśmy się wszystkim 10 -bo nie wszystkie były częścią raportu- ale uznaliśmy 6 z nich za bardzo wiarygodne. Cóż...w takim razie będziemy atakować(analizować) te 6 z nich.

Rep. Andy Ogles

D: Czy usłyszałeś coś co ruszyło temat do przodu? Coś, co zmieniło twoje postrzeganie? Opowiedz nam o tym. Co wiesz teraz, czego nie wiedziałeś przed spotkaniem?
A.O: Myślę o tym samym, czego obawia się większość amerykańskiego społeczeństwa- że prawdą jest, iż rząd podejmuje wysiłki, aby ukryć jak najwięcej informacji- na tyle ile to jest możliwe- przed kongresem i opinią publiczną. Zadawałem konkretne pytania i nie byłem w stanie uzyskać konkretnych odpowiedzi. To jest problem. Nie zaprzestaniemy dopóki nie dojdziemy do prawdy.
D: Czy myślisz, że konkretne odpowiedzi nie zostały udzielone, bo nie chcą powiedzieć czy dlatego, że nie wiedzą?
A.O: Cóż, myślę, że widzimy skomplikowaną strukturę, która poprzez podzielenie na wiele części i stopni dostępu powoduje to, że jeśli nie pytasz o konkretne zagadnienie, konkretnej osoby, która może mieć informacje w tym temacie...weźmy puzzle ze 100ma elementami i podzielmy je między 47 osób. Więc do momentu kiedy nie zapytasz odpowiedniej osoby o odpowiedni element puzzla nie otrzymasz odpowiedzi. To jest dokładnie to co się dzieje.

Rep. Anna Paulina Luna

A.P.L: Powiem tak- nie mogę mówić o szczegółach tego czego się dowiedzieliśmy, ale mogę powiedzieć, że to co Grush powiedział mi poza tajnym spotkaniem, w to co wierzę to to, że mówi prawdę. Myślę, że jest wiarygodnym świadkiem. Kwestią, która jest dla mnie szczególna to ta, którą Grush podzielił się ze mną, Burchettem i innymi uczestnikami, a mianowicie, że byli ludzie, którzy cierpieli przez ukrywanie tych informacji. Cierpieli przez to, że chcieli podzielić się tym. Po wyjściu z briefingu wierzę, że to prawda.
D: Czy uważasz, że rządzący wysyłają odpowiednich ludzi...czy wysyłają właściwych ludzi mających wiedzę o ukrywanych tematach?
A.P.L: Uważam, że wysyłają odpowiednich ludzi na papierze. Jednak ewidentne jest to, że mamy do czynienia z nadmiernym utajnianiem i cały czas zderzamy się ze ścianą. Moje zmartwienie jest takie, że autoryzujemy środki na konkretne programy, a rozchodzą się one później na te nad którymi nie mamy dostępu do nadzorowania i to jest problem.
D: Jesteś bardziej przejęta po, niż w momencie kiedy wchodziłaś na spotkanie?
A.P.L: Czuje się tak samo. Czuje, że jestem w tym samym miejscu w którym byłam. Wiarygodność świadków jest bardzo ważną kwestią i myślę, że mamy wiarygodnych ludzi.
D: Ile rozbieżności jest w stwierdzeniach: OK, są pewne tajne programy na które powinniśmy zwracać uwagę, aby nie ujrzały światła dziennego, a tymi stwierdzeniami, które Grush ujawnił na publicznym przesłuchaniu mni. o nieludzkich biologicznych znaleziskach?
A.P.L: Na ten moment nie dostaliśmy informacji na ten konkretny temat, więc powiem tak- stało się oczywiste, że działa ruch-czy to powiązany ze służbami czy nie- który próbuje nas powstrzymywać przed dowiadywaniem się informacji w tym temacie. To, co musimy robić, to kontynuować nasze dochodzenia, ciągnąć za sznurki i zobaczyć do czego doprowadzą. Myślę, że bardzo ważne jest wsłuchiwanie się w konkretne słowa Grusha. On nigdy nie powiedział "pozaziemskie" czy "obce". Powiedział "międzywymiarowe". Myślę, że to jest bardzo ważne. Może nas to do czegoś zaprowadzić.
D: Mogę poprosić o doprecyzowanie? Powiedziałaś "międzywymiarowe" - co znaczy to określenie? Czy potrafią zaginać czas i przestrzeń? Co masz na myśli?
A.P.L: Grush mówił o "międzywymiarowych". Widać było, że unikał stwierdzeń "pozaziemski" i "obcy". Myślę, że to ważne. Przy okazji naszego następnego spotkania muszę z nim porozmawiać o doprecyzowaniu tego. To rzecz, którą chcielibyśmy wiedzieć. Mam wrażenie, że dzięki takim informacjom od źródła dowiadujemy się więcej, niż ze spotkań w SCIF'ie, po których nie możemy się niczym z wami podzielić.
D: Czy to są tematy, których ludzie mogę nie zrozumieć - jeśli są "międzywymiarowe"?
A.P.L: Myślę, że możemy je zrozumieć. Pamiętajmy, że to pierwszy raz w historii kiedy kongres miał wiarygodnego sygnalistę, który ogłosił całemu światu, że są inne, inteligentne formy życia za wyjątkiem ludzi. Powiedział, że są "międzywymiarowe istoty". Nie użył stwierdzeń "pozaziemskie" czy "obce".

Rep. Robert Garcia

R.G: Oczywiście nie mogę mówić o konkretnych szczegółach briefingu, ale uważam, że pojawiły się na nim interesujące informacje. Myślę, że to temat obejmujący problem bezpieczeństwa narodowego i to bardzo ważne, aby nastąpiło ujawnienie i transparentność. Myślę, że to jest to czego oczekuje opinia publiczna. Poza tym uważam, że to bardzo poważny temat, więc powinniśmy go traktować z należytą powagą. To nie jest żart.
D: Rozmawialiśmy z kilkoma uczestnikami zebrania, którzy byli nim rozczarowani. Jeden z nich użył sformułowania "międzywymiarowe istoty". Czy to jest coś z czym mamy do czynienia?
R.G: Myślę, że łatwo jest czuć się rozczarowanym kiedy nie otrzymujesz wszystkich informacji, których oczekujesz- co rozumiem. Też chciałbym dostać o wiele więcej informacji, ale uważam, że jest właściwym, żeby stwierdzić, że każdy kto był na briefingu otrzymał prawdopodobnie nowe informacje. Ja je zdecydowanie otrzymałem. Uważam to za interesujący dodatek, który wspomoże kontynuację dochodzenia i zadania sobie większej ilości pytań. Namawiam przedstawicieli mediów do naświetlania tego tematu. To nie jest temat poboczny, tylko poważna, obejmująca bezpieczeństwo narodowe sprawa. Jako członek komisji zajmującej się tym tematem chciałbym więcej kolejnych przesłuchań. Złożyliśmy o to wniosek jako komisja i uważam, że kolejne przesłuchania doprowadzą do dalszych dochodzeń.

#ufo #uap
  • 20
Mowa ciała Grusha od początku wskazywała, że nie kłamie. Oczywiście można w tym temacie przejść szkolenia choć nie każdy się nadaje, ponadto utrzymanie takiego stanu przez tak długi okres w każdym wystąpieniu jest mało prawdopodobne nawet u rasowego psychopaty - a na psychopatę to on nie wygląda nawet na 5%.
strasznie intryguje mnie to „międzywymiarowe”.

Jak to sobie interpretujecie?


@hexgate: Chyba czas zacząć oglądać więcej materiałów profesora Andrzeja Dragana https://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Dragan. Nie znając pojęć ciężko zgłębiać temat. Na początek chyba materiał gdzie Dragan tłumaczy Szymonowi Majewskiemu (czyli jak krowie na rowie) kwestię światów równoległych https://www.youtube.com/watch?v=nDs7EAl_rYM (muszę wrócić do tematu, całego nie widziałem)
A ja to bardzo upraszczając widzę trochę tak, ryba widzi łódź. Wie, że coś jest - pływa "przy stronie światła"
Przetłumaczyłem część wypowiedzi członków kongresu, którzy uczestniczyli we wczorajszym briefingu z ICIG. Niektóre z nich skróciłem, ale myślę, że sens został zachowany. Dla tych, którzy wolą samemu przesłuchać całość to 16min wersja tutaj


@CastleGandolfo: tak zasugeruje ze moze warto uzyc whispera i potem przepuscic przez DeepL - o ile tak nie zrobiles, to wynik mialbys w kilka minut. Zawolaj mnie nastepnym razem, chetnie Ci to ogarne
@bialy100k to z rybą jest chyba najbardziej łopatologicznym wytłumaczeniem jak to może wyglądać o ile jest prawdziwe. W jakiś dyskusjach na wykopie z 12 lat temu przytaczalem ten sam przykład. A jeżeli tak naprawdę jest, to nigdy nie poznamy świata jego sensu celu oraz przede wszystkim czym tak naprawdę jest i jak bardzo jest złożony. Bo spróbuj szczupakowi, królowi wód, wytłumaczyć co to książka, but, widelec. Nie mówiąc o elektryczności, paliwach i
@Alinoe_83: Ale zobacz, że "oni" cały czas jednak próbują nam "szczupakom" coś przekazać/uczynić kontakt możiwym, wykorzystując znaną nam symbolikę i aparat pojęciowy. Cały ten worek zwany "objawieniami" pokazuje jakie sami mają problemy ze zrozumieniem naszej ludzkiej logiki i języka pojęć.
@Marek_Tempe rzucają nam karmę, tak jak Ty karmisz rybki w akwarium. "Niewidzialna ręka Boga, który karmi" ale ze bóg musi wstać na 7 do rano do roboty, i czym w ogóle jest robota, to już rybki nie ogarną. Żyjemy w bańce z której nigdy się nie wydostaniemy. Jedyne co może świadczyć, że tak nie jest, to to, że możemy się tego domyślać. Ale czy szczupak domyśla się że żyje w swojej bańce
@Alinoe_83: Hmm u Keela w "Operacji koń Trojański" jeśli dobrze pamiętam! było o tym , że "zjawsko" jest Środowo/Sobotnie w godzinach od 23 do 4 rano tzn. że wtedy jest największa ilość relacji oraz, że 24 dzień każdego miesiąca też bywa wyjątkowy pod tym względem. Może to też jest jakaś forma przekazu, której nie rozumiemy. A jeśli dokonać założenia (niektóre rozmowy z "załogantami" zdają się to potwierdzać), że "ich" czas/jego poczucie
@hexgate: chyba można to interpretować dosłownie. Coś przenika tu z wyższych wymiarów. To tak jakby ktoś dotykał kartki papieru z zewnątrz a my jesteśmy na tej kartce ( 3D vs 2D i analogicznie np 5D vs 4D).

Wydaje mi się że wszystkie religie i wierzenia o tym mówią - anioły demony wampiry sukkuby etc

Może jest tak, że Twoja babcia oddaje hold jakiemuś rodzajów "kosmitów" czy innemu obcemu starozytnemu AI w
@bialy100k: Dragana oglądam i czytam od czasów kiedy jeszcze nie był sławny, podobne i trudniejsze książki tematyczne również.

Może źle zadałem pytanie. Nie potrzebowałem wytłumaczenia, raczej byłem ciekawy Waszych wyobrażeń na ten temat.

Przykład z rybami, do mnie przemawia, bo imo mówimy tu cały czas o jednym wymiarze (opisywanymi tym samym układem współrzędnych) - tylko po prostu o dwóch różnych mediach. Analogicznie w przypadku UaP, wtedy innym wymiarem byłoby coś spoza
strasznie intryguje mnie to „międzywymiarowe”.


@hexgate: on to chyba bardziej rzucił jako możliwe wyjaśnienie zjawiska, a nie jako konkretną hipotezę i istotniejsze w tych wypowiedziach powyżej jest, że faktycznie nie używał słów o obcych itd. Ktoś tu na tagu wrzucał ostatnio artykuł z thedebrief, że jest też jakaś ewentualność istnienia wcześniejszej cywilizacji przed nami. To wciąż jest raptem poziom takich rozważań. W najgorszym wypadku jest to tylko jakiś burdel w strukturach