Wpis z mikrobloga

@LenoV12: Często widzę że wykop jedzie po tym andrzeju a ja nie oglądałem robaków w tamtym czasie nawet nie wiedziałem że jakiś stream jest i teraz nie rozumiem czemu tak jadą po nim aż tak ludziom zaszedł za skórę ?
  • Odpowiedz
@Zagmadfany2:
Najpierw pojawiał się tam sporadycznie,aż wyniuchał dostawy,że czasem coś sobie czapnął z tych dostaw. Później zaczął cwaniakować,mądrować widzom,Sr..ać na wszystko. To mu Wykop przejażdżkę zaserwował. Poźniej przejął robaków z nowym włodarzem,licząc na kupę kasy z donejtów i już całkiem sobie przeyebał
  • Odpowiedz
@LenoV12: @Zagmadfany2 na początku ludzie chcieli mu nawet pomóc, mówiąc co ma robić czy jak się zachowywać, no ale, ze Andrzej jest taki dorosły to dla niego wszyscy widzowie to byli gówniarze i gimbusy (no wiadomo, że przeciętnego gimbusa stać na zamawianie spirytusu na Raszei) i tym sobie #!$%@?ł. A mógł mieć i nadzór nad chłopakami i kasę z nich, a my byśmy mieli człowieka na miejscu, który mógł włączyć strima
  • Odpowiedz
@LenoV12 jak testament jest przepisany dożywotnio to nikogo nie ma w kolejce,wiem bo mam spór o mieszkanie i mecenas mi mówił że gdyby testament był przepisany dożywotnio za opiekę to by się nawet nie podejmował tego
  • Odpowiedz