Wpis z mikrobloga

Czy przesiadka z PS4 na PS5 ma wg was sens w poniższym przypadku?

Gram sporadycznie, często przez kilka miesięcy nie włączam konsoli. Przez 8 lat posiadania PS4 przeszedłem: 4 części Uncharted, 2 części Tomb Raider, 2 części The Last of Us, GTA V, 2 części THPS, Talos Principle - więc średnio wychodzą 1-2 duże tytuły rocznie. Sporadycznie jakieś casualowe gry ze znajomymi.

Kusi mnie PS5 głównie dlatego, że wydajność w grach byłaby lepsza, ale obawiam się czy się nie rozczaruję grając tak rzadko.
#playstation #ps4 #ps5
  • 14
  • Odpowiedz
@1788: Warto i nie warto, teraz na PS4 już duże ciekawe tytuły wychodzić raczej nie będą. Dużym plusem jest też szybkość wczytywania, w wielu grach nawet nie ma ekranów ładowania.
  • Odpowiedz
@1788: ja nie śledzę rynku gierek na bieżąco, ale na poprzednią generację jest tyle gier, że długo jeszcze nie będę myślał o nowej. A graficznie to i tak ładnie wyglądają, bo przecież nie siedzi się 10 cm od TV.

Jak bym nie miał żadnej konsoli, to wtedy bym się zastanawiał nad PS5. Chyba że wkrótce by miało być jakieś PS5 pro albo coś takiego, jakiś update, to bym poczekał, i
  • Odpowiedz
  • 0
@G06DbT właśnie podobno ma być pro pod koniec roku. To może jeszcze kilka miesięcy się wstrzymam i na gwiazdkę sobie sprawię ps5 pro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz