Wpis z mikrobloga

  • 2
@nirvikalpasamadhi: a smakuje jeszcze lepiej :d

są ostre, ale jak ktoś w miarę lubi to da radę znaleźć coś dla siebie, wybór jest duży ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mnie ta 3x trochę potargała, ale mniej niż typów co to recenzowali na YT xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Kubinek moim zdaniem różnica jest wyraźna, nie kolosalna, ale znacząca. 2x #!$%@? z palcem w nosie, a przy 3x choć obyło się bez picia to naszły mnie pewne przemyślenia nad życiem xD

@nirvikalpasamadhi wal od razu 3x spicy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@radziuxd: najmocniejsza jaka jadlem byla volcano XD Ta porcja jakas mala byla i zjadlem bez zadnego problemu z lekkim paleniem, a nagle po zjedzeniu wlaczyl sie wulkan w mordzie ktory nie ustawal

Takie x2 pali tak samo caly czas, a tamto mnie zaskoczylo
eric2kretek - @radziuxd: najmocniejsza jaka jadlem byla volcano XD Ta porcja jakas ma...

źródło: 81FGqnokt3L

Pobierz
  • Odpowiedz
@radziuxd: ja lubię ostre rzeczy ale te buldaki mnie strasznie rozczarowały bo smakowo nie mają nic do zaoferowania poza ostrością właśnie, a za tą cenę, rozmach i ogólną popularność spodziewałem się czegoś lepszego. To już smaczniej i taniej wyjdzie kupić sobie jakiś #!$%@?ńsko ostry sos i wymieszać go z knorrem o smaku serowym xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Plp_: nie wiem o jakim smaku mówisz i co ma do tego serowy knor, ale jeśli chodzi o te klasyczne to nie znalazłem nic co by smakowało podobnie. Smak jest tak charakterystyczny, że niczym się go nie da #!$%@?ć, a nawet jak Samyang wypuścił sam sos Buldaka w butelce to można przeczytać wiele komentarzy, że smakuje trochę inaczej niż ten z paczki makaronu.
O gustach się może i nie dyskutuje, ale
  • Odpowiedz