Wpis z mikrobloga

@mskiper: wygrałby Komorowski, gadałbyś tak samo. Dżuma i cholera. Tylko Polak drugiego Polaka może postawić przed takim wyborem. Nie głosowałem.
@Korda: typowy symetryzm plus jeszcze plucie na Polaków. W innych krajach nie ma drugiej tury? Tam wyborcy których kandydaci odpadli też są stawiani przed takim samym wyborem.
@Korda: łał, niezłe wnioski, szczególnie że nie pisałem na kogo głosowałem w pierwszej turze ani jaką partię popieram. Rozumiem że w przedszkolu byłeś tym dzieckiem które zawsze krzyczało że ma być jak Ty chcesz, a jak nie to szedłeś na bok i obrażałeś się na wszystkich?
A inni byli w stanie dojść do porozumienia: teraz pobawimy się trochę tak a potem inaczej.
Rozumiem że w przedszkolu byłeś tym dzieckiem które zawsze krzyczało że ma być jak Ty chcesz, a jak nie to szedłeś na bok i obrażałeś się na wszystkich?

@mskiper: a ty przedszkolanka, że zawsze z rękawa wyciągasz, co to ktoś nie robi, w wybierz w?

szczególnie że nie pisałem na kogo głosowałem w pierwszej turze

A na kogo głosowałeś?
a ty przedszkolanka, że zawsze z rękawa wyciągasz, co to ktoś nie robi, w wybierz w?

Nie, ale staram się znaleźć kogoś zbliżonego, którego niezgodne poglądy są do przełknięcia. Z paru grup raczej ktoś się nada. Dalej można powoli przeciągać resztę na swoją stronę. A jak wszyscy się nie nadają? To faktycznie lepiej bawić się samemu

A na kogo głosowałeś?

Kiedyś na partie Korwina. Liczyłem że jego obecność wpłynie na zwiększenie wolności