Wpis z mikrobloga

Jaki telefon polecilibyście? Kryteria wyboru. Lepszy średniak do 1800zł, czysty android albo solidna bezproblemowa nakładka, 5 letnie aktualizacje bezpieczeństwa(nie muszę mieć najnowszego androida ale dobrze byłoby aby przez min 4 - 5 lat wszystko na nim działało), e-sim, obsługa pasm amerykańskich aby nie było z nim problemów w Stanach, AOD, 120Hz, bez jakichś patologii w stylu grzanie się, krótki czas pracy na baterii.

#telefony #android #smartfone #gsm #siecikomorkowe #cokupic
#pytanie
  • 9
  • Odpowiedz
@cotozazycie: wspomniany pixel raczej odpada przez krótki czas na baterii

co Ci po 5 letnich aktualizacjach, skoro wspomniane średniaki np. samsunga nie dają rady po 2-3 latach. wymaganie takie dla flagowca, więc powodzenia z tym budżetem xd imo s23 na promocji, ale to +700zł
  • Odpowiedz
  • 0
@codeq:

Jak dla mnie zakrzywiony ekran odpada bo muszę mieć case z wystającymi ramkami bad ekran i wyspę aparatów. Wielokrotnie dzięki temu miałem już uratowany ekran.

Trzeba będzie się szarpnąć na s23
  • Odpowiedz
  • 0
@soundboy: a widzisz. Też mam właśnie a52s I działa bardzo dobrze. Kupilem w promocji za 1200zl i to byl deal roku. Ale brakuje mi właśnie do szczęścia esim i obsługi pasm w US. Moglby robic tez troche lepsze zdjecia bo na brzegach sa wyraznie rozmazane. Zostawiłbym go w dobrych rękach ojca bo jego telefon RIP.
  • Odpowiedz
  • 0
@soundboy: tak czuje, że to się stało bo kilkukrotnie zasnąłem z włączonym filmem na yt i ekran był wlaczony przez całą noc.

Moja gwarancja koczy się w połowie tego roku, pytanie czy warto byłoby coś działać w tym temacie?
  • Odpowiedz