Wpis z mikrobloga

Dziś w nocy zmarzł premier Dolan Tusk. Miał prawo bo było na minusie, co przypomniało mu warunki opisane w książce jego wybranki, kiedy został wyrzucony z chaty i czekał na ławce podczas gdy jego żona miała tasowane flaki i była krochmalona od góry do dołu.
Ex Chad Wojciech Fułek (zdjęcie w komentarzu) to gość którego do dziś wspomina żona Tuska jako faceta, który 40 lat temu ją docenił i miał "to coś" dlatego mając dziecko i męża zdecydowała sie na skok w bok o czym dumnie wspomina w książce.
Mąż stanu Donald jak prawdziwy facet odszedł z dumą... wróć... Dolan czekając w kolejce aż Chad Wojtek przetrzepie każdą z dziur jego żony zdecydował się wrócić i PROSIĆ o przebaczenie. Tak, dobrze czytacie, Premier prosił Małgosię o powrót i przepraszał. W byciu mentalnym kukoldem nie da się upaść niżej.
W najbliższym czasie Atlas Kukoldów Polskich zostanie zaktualizowany o postać Pana Donalda ale i naszego orła bachaty- Lewandowskiego.

#p0lka #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #kobiety #zwiazki #donaldtusk #tusk #cuckold #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #lewandowski #polityka
banicjant997 - Dziś w nocy zmarzł premier Dolan Tusk. Miał prawo bo było na minusie, ...

źródło: DonaldCusk

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@banicjant997: Swoją drogą. Co we lbach mają baby #!$%@?ąc kocopoły w stylu "Spieprzył mi życie". To tak jakby mąż dla nich był kimś w rodzaju animatora dla bachorów, a jeśli przestaje dostarczać rozrywek zostaje #!$%@? na zbity ryj. Tak jakby nie miały własnej siły sprawczej i całe swoje życie opierały na staraniu facetów. To ja już faktycznie wolę psa w domu, przynajmniej jest autentycznie wdzięczny
  • Odpowiedz
A Kaczyński, o ile nie jest gejem, to z tym jego kotem staje się przy Tusku gigachadem z głową na karku

@kuroszczur: xDDD ok, wystarczy. Jeszcze południa nie ma a zaraz nie będę w stanie funkcjonować z bólu brzucha ze śmiechu
  • Odpowiedz
  • 2
@kuroszczur: To zwykłe hasło jakich wiele jak chce się wytłumaczyć potrzebę bycia #!$%@?ą. Cos jak Lewandowska kilka dni wstecz. Dajesz czytającym do zrozumienia ze nie skakanie na boku było złe tylko jej stan psychiczny który w efekcie rozłożył jej nogi przed Chadem. Klasyczna babska zagrywka. Najgorsze ze szmaciarze faceci to łykają i jeszcze przepraszają xD
  • Odpowiedz
@mskiper: To wczuj się w rolę Tuska, który musiał przepraszać swoją zonę, za to, że ruchała się się innym i wmówiła mu jego winę. Teraz poćwiczysz nogi w rozchodzeniu tej żenady
  • Odpowiedz
@kuroszczur: Ale po co mam się w niego wczuwać?
Ja śmieję się z określania Kaczyńskiego jako gigachada w stosunku do Tuska xD Nawet zacytowałem fragment którego dokładnie tyczyła moja wypowiedź. Trochę czytania ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz
@mskiper: Ja to odniosłem tylko w znaczeniu pozapolitycznym. Dla mnie każdy polityk to #!$%@? i w tym siensie stawiam tu znak równości, natomiast Kaczyński jeśli świadomie odrzucił formalny związek z jakąkolwiek babą a jest hetero, w hierarchii rozumu jest o głowę wyzszy od Tuska
  • Odpowiedz