Wpis z mikrobloga

@AAAAAPsik: Naprawdę wygląda to dobrze. Duży plus za przygotowanie pieczarek, jak mnie irytuje, kiedy ktoś zrobi z pieczarek suche wióry, albo wręcz je przypali solidnie i serwuje takie ociekające jakimś smalcem. Niestety, jest to popularna praktyka. Ziemniaczki też są fachowo przyrumienione, mielone też nie sfajczone. Nie wiem kto ci to ugotował, ale ma dobry gust. Jeśli ty sam, to gratulacje, nadajesz się na kucharza, masz polot.
  • Odpowiedz
to oczywiste że to AI, tylko nie o to chodzi w tym wpisie


@AAAAAPsik: Widzisz, a jednak coś udowodniłeś tym wpisem, a przynajmniej mnie coś udowodniłeś. Otóż ja, DOSKONALE zdając sobie sprawę z wszechobecności fejków i automatycznie generowanych obrazków na zamówienie, choćby dlatego, że dzisiaj się nawet bawiłem takim generatorem, tak łatwo dałem się nabrać, że to naprawdę jest zdjęcie twojego posiłku. W ogóle nawet przez myśl mi, to nie
  • Odpowiedz
  • 1
@mike78: ja akurat mocno siedzę w AI i to "zdjecie" jest łatwo rozpoznac gdy ktos juz nabierze w prawy ze względu na charekterystyczne detale i strukture pikseli (tym bardziej ze wrzucałem suruwkę bez upscalingu) bo to DALLE3 ale są takie narzędzia i modele które wygenerują takie obrazki żywnosci ze są nie do poznania
  • Odpowiedz