Wpis z mikrobloga

Właśnie za taką Polską głosowałem.

Można chociaż posłuchać premiera, który ma jakieś zdanie, swoje widział na świecie, zajmował różne stanowiska i ma pojęcie o czym mówi.

Czy ludzie z pisu nie widzą tej różnicy? #!$%@? przez tyle lat pinonkio ze swoim karakanem nas dzielili. Czas na zmianę i normalność.

Dziękuję Pan Tusk. Oby udało się spełnić zapowiedzi.


#tusk #sejm #bekazpisu #tvpis #polityka
Norbercikk - Właśnie za taką Polską głosowałem. 

Można chociaż posłuchać premiera, k...

źródło: a37ea710952e4b22b61f6fe56eaf40ca

Pobierz
  • 22
@Norbercikk: tylko pisowskiemu elektoratowi nie chodzi o merytorykę a emocje. Po prostu człowiek mało inteligentny, słabo wykształcony czy z kompletnie zamknięta głową na wszystko co może wprowadzić go w dyskomfort nie będzie słuchał ktoś, kto się dobrze wysławia, mówi rzeczowo, logicznie i często przekazuje niewygodną prawdę.
Ma być buńczuczna gadka o zaoraniu lewaka, wstawaniu z kolan i gadaniu jacy to my nie jesteśmy zajebiści i w ogóle Niemcy nam wszystkiego zazdroszczą.
@Norbercikk Tusk umie w PR, ale ten człowiek nigdy nie powiedział prawdy. A standardy rodem z Rosji 3 kanały i jeden program, dziwne że nie zaprosili nikogo z republiki no ale narracja musie się zgadzać.
@Entelechia jak Cie historia niczego nie nauczyła to ja też tego nie będę robił. Za dużo w dziejach Polski "sprzedajnych dziwek" pokroju Tuska czy to w strone ruskich czy niemców żebym mógł mu ufać już raz pokazał jak robił dla nas "dobrze"
@Entelechia poziom wypowiedzi adekwatny do poglądów. Skojarzenia tylko do odbytu i annusa, ale w sumie nie co się po was spodziewać. Pracuje od kiedy mogłem sam na siebie i swoją rodzinę. Nic za darmo czy to od rodziców czy od państwa nie dostałem.
poziom wypowiedzi adekwatny do poglądów. Skojarzenia tylko do odbytu i annusa, ale w sumie nie co się po was spodziewać

#!$%@?ć to cie będzie Tusk i jego ekipa w dupę


@songoten1987: chyba jeszcze nie wytrzeźwiałeś xD a w jakiej branży pracujesz? ( ͡º ͜ʖ͡º)