Wpis z mikrobloga

#p0lka Oto ta wielka tajemnica dlaczego wolimy przeżyć nawet przypadkowe przygody z Mokebe, a p0lusami nie jesteśmy kompletnie zainteresowane ;)

PS. Widocznie na wykopie dozwolone jest szkalowanie Polek, natomiast biały mężczyzna jak zwykle uprzywilejowany…
Mamaboss - #p0lka Oto ta wielka tajemnica dlaczego wolimy przeżyć nawet przypadkowe p...

źródło: IMG_7189

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • 0
@kyIiejenner: To już nawet nie chodzi o zdolności językowe, ale po prostu zdolności socjalne xD to jest straszne jak podbija do Ciebie chwiejący się czerwony burak z przeświadczeniem jaki to z niego zajebisty facet i Cię napastuje, aż w końcu mu pociśniesz i może się odczepi. Ale wtedy wróci do reszty pijanskiego towarzystwa i zacznie wyzywać Cię od najgorszych. Czegoś takiego NIGDY nie doświadczyłam od faceta zza granicy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mr_3nKi_: Nie wiem czy wiesz, ale pieniądze nie spadają z nieba ;)) po pracy w czasie wolnym na pewno nie mam zamiaru siedzieć na wykopie jak poniektórzy tutaj xD
  • Odpowiedz
  • 0
@programista15cm: W Polandii spotkać miejsce do wyjścia z koleżankami bez primitywnych Janków to jak wygrana w totka xD jeszcze miejsca studenckie są w porządku, ale zwykle bary to dramat. A skoro rozpoznałeś siebie w moim wpisie to zapewne też jesteś obleśnym p0lusem ;)
  • Odpowiedz
@Mamaboss: a potem wpadka, on #!$%@? i zostajesz z mambobaby :)
zostaje wyciąganie kasy od złych białych na utrzymanie bo nikt kijem nie chce dotknąć, latami siedzenie na tinderze i płacze na ytbach jacy to biali źli bo nie chce żaden przyjąć xD
  • Odpowiedz