Wpis z mikrobloga

Nie ma nawet południa, a scrum master już sprowadzony do parteru.

Wchodzę na daily i Oskarek oczywiście od razu podniecony, że dzisiaj piąteczek, to o 15 koniec i piwko hehe. Od razu wyszedłem z kontrą i mówię, że dzisiaj chyba klient o 17 zaplanował spotkanie i dobrze jakby wpadł, bo musimy coś omówić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dalej standardowo, leci pytanie do mnie - "co wczoraj zrobiłeś, co zrobisz dzisiaj i czy masz jakieś blokery?". Podniosłem głos i mówię:
- Gówno zrobiłem, a dzisiaj odpoczywam, bo miałem ciężki tydzień, a jedyne co mnie przed tym blokuje to to skreciałe spotkanie.
Scrum Mastera tak zatkało, że zapadła cisza na 10s, po czym wyszeptał tylko - "Pawełek, a ty? Jak progress?". Gdybyście widzieli mój uśmiech triumfatora, jeden z najlepszych momentów w moim życiu. Poczułem się jak prawdziwy samiec alfa.

Na koniec, żeby zrewanżować się ciemiężycielowi za te wszystkie standupy, wykrzyczałem "TWOJA ŻONA TO DZIWKA, WIDZIAŁEM JAK JĄ PIEPRZY PRZEMEK Z HR NA SPOTKANIU INTEGRACYJNYM, I #!$%@? DOBRZE CI TAK KUNDLU!"
Wyobraźcie sobie co by było, gdybym się odmutował. Pewnie legendy o tym daily krążyłyby po open spejsie przez lata i żaden oskarek scrum masterski nie odważyłby się już nigdy, nękać programistów ( ͡° ʖ̯ ͡°).

#programista15k #pracait #programowanie #pracbaza
  • 15
  • Odpowiedz
Dalej standardowo, leci pytanie do mnie - "co wczoraj zrobiłeś, co zrobisz dzisiaj i czy masz jakieś blokery?".


@cordianss: rozborowalem temat i jest rozwojowy, wszystkie blokery omówiłem z kolegą, z którym sobie wzajemnie kryjemy dupy, dzieki za uwage, pozdrów kanara
  • Odpowiedz
Pewnie legendy o tym daily krążyłyby po open spejsie przez lata i żaden oskarek scrum masterski nie odważyłby się już nigdy, nękać programistów ( ͡° ʖ̯ ͡°).


@cordianss: potem się obudziłes z brązowym i przypomniałeś sobie że na integracjach nigdy nie ma żon
  • Odpowiedz
@cordianss: ta pasta wyglada jakby pierwsza czesc byla legitna a druga juz wytworem Twojego umyslu stad moje stwierdzenie, ale prawda, z robo bys odszedl ale pamiec bylaby o Tobie wieczna( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz