Wpis z mikrobloga

@Alvarez17 otoz to - jedynym miarodajnym czynnikiem (i do tego darmowym) jest sprawdzenie jak reaguja na nas kobiety. Liceum, studia, jakies wyjscia typu imprezy, koncerty, muzea i tak dalej. Jesli reaguja pozytywnie (wyrazne oznaki zainteresowania) to wiadomo, ze jest ok a jesli ignoruja to ma sie wybor albo singielstwo albo zejscie z wymagan. Simple as that.
  • Odpowiedz
@Alvarez17: a tak nawiasem mowiac - ja rozumiem dac twarz do oceny jakiejs kobiecie, ale facetowi to xD śmierdzi troche taką samą orientacja seksualna. Zreszta - nie trzeba nawet dawac kobiecie do oceny - kobiety maja jeden uniwersalny gust (zawsze wysoki, kwadratoszczęki, z gęstymi włosami bez zakoli, lekki zarys miesni czyli tlumaczac z kobiecego na ludzki - 5 lat ciezkiego #!$%@? na silowni). Jesli nie ma sie wczesniej wymienionych cech to
  • Odpowiedz
@przegryw162cm: niestety tak jest, ale dla mnie na przykład lepiej być samemu niż brać już dziewczynę która ci się nie podoba mimo że inne nie lecą bo jesteś po prostu brzydki, tak samo nie rozumiem tego jak można na divy iść, już jestem w stanie pojąć troche ze żadna baba nie chce dać, ale jakbym miał już iść na takie coś to już bym wolał iść na masaż z recznym zakończeniem
  • Odpowiedz