Wpis z mikrobloga

@LudWilk: Ja używam.
- 10x inteligetniejszy od 3.5
- dużo mniej halucynacji niż 3.5
- większy context window dzięki czemu nie zapomina tak szybko początku rozmowy
- dostęp do GPTs stworzonych przez społeczność oraz możliwość stworzenia własnego customowego GPT idealnie skrojonego pod własne potrzeby

To to ostatnie to dla mnie główny powód używania płatnego planu
  • Odpowiedz
  • 0
dostęp do GPTs stworzonych przez społeczność oraz możliwość stworzenia własnego customowego GPT idealnie skrojonego pod własne potrzeby


@LudWilk: @Asgraf: Ja dosłownie tylko dlatego korzystam z płatnego planu
  • Odpowiedz
Lol, ChatGPT dodał nowy plan, jeszcze droższy, dla Team.


@aptitude: Jestem rozczarowany, że nowy plan na pierwszym miejscu stawia większą liczbę zapytań. Liczyłem, że zwiększą liczbę kwerend w planie indywidualnym (40 na 3h), wygląda, że ten limit zostanie z nami na dłużej. Mógłbym wydać dodatkowego piątaka (100 na 3h), ale plan wymaga min. 2 osób.
  • Odpowiedz
@Asgraf dzieki za zwiezla odpowiedz. Aco oznacza „możliwość stworzenia własnego customowego GPT idealnie skrojonego pod własne potrzeby”? Przeciez rozmawiajac z GPT mozemy wkraczac na dowolne tematy?
  • Odpowiedz
@LudWilk: Pod tym kryje się możliwość utworzenia customowej instancji GPT 4 która ma:
- custom prompt
- dodatkowe statyczne bazy wiedzy - czyli załączenie plików txt, csv etc które dostarczają dodatkową statyczną wiedzę twojemu GPT
- dodatkowe dynamiczne bazy wiedzy - umożliwia twojemu customowemu GPT możliwość przeprowadzania dowolnych requestów RESTowych do dowolnych api (nawet tych wymagających autoryzacji), należy jedynie dostarczyć specyfikację OpenAPI dla wszelkich API z których twój customowy GPT ma
  • Odpowiedz
@Asgraf dziękuję za takie zwięzłe podsumowanie. Przekonuje mnie to i najpewniej też wykupię płatną opcję. Jeszcze raz dziękuję. Nie wiedziałem że są takie możliwości w GPT.
  • Odpowiedz
@LudWilk: Jeśli by cię interesowało tutaj kilka publicznie dostępnych GPT mojego autorstwa:
- Symulator rozmowy kwalifikacyjnej - GPT wciela się w rolę rekrutera, a ty w rolę aplikanta, wklejasz mu treść ogłoszenia o pracę oraz swoje CV aby rozpocząć symulację
- FakeNews Buster - wklejasz link lub treść artykułu do sprawdzenia, GPT ma dostęp do wszystkich serwisów factcheckingowych z całego świata
- Question Everything - zwykle to user pyta a GPT
  • Odpowiedz