Wpis z mikrobloga

#prawko #prawojazdy #teoria
Trzeci dzień męczarni na obecną chwile rozwiązałem ponad 150 testów. Kilkadziesiąt razy brakowało mi pare punktów do zdania teorii. Nie poddaje się, bo uczę się na pałę. Na obecną chwile zdane tylko dwa to smutne jest. Takie długie rozwiązywanie testów robi rysę na psychice, ale cóż witajcie w współczesności. Ciekawe jak to wyglada w innych krajach takich jak Turcja czy Ukraina.

W szkole jazdy wymagają ode mnie, żebym zdał pod rząd dwa razy gdzie następnie puszczą mnie do wordu. Chyba łamią prawo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ludzie zdający 10 lat temu mieli zdecydowanie łatwiej bo pytań było dosłownie kilkaset, gdzie na tą chwile to prawie 4 tysiące.
Krejzol3246 - #prawko #prawojazdy #teoria
Trzeci dzień męczarni na obecną chwile rozw...

źródło: IMG_1455

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Krejzol3246: to nie klep bezsensownie testów, tylko przeanalizuj każdy błąd. zatrzymaj się na nim, sprawdź w źródle przepisy, które dotyczą pytania, żeby zrozumieć sytuację.
uczenie się na pamięć jest bez sensu, bo często do jednego zdjęcia/ filmu jest kilka różnych pytań i bez zrozumienia o co chodzi nie dasz rady.
do wordu to sobie możesz iść jak Ci się będzie raz kiedyś niezdany trafiał, a nie odwrotnie. ¯\(ツ)/¯ i wybacz za
  • Odpowiedz
@Krejzol3246: To co wy tam teorii w tej szkole nie przerabialiście? Kurde, trafiłem chyba dobrze na szkołę i instruktora, bo gość tak fajnie opowiadał, nie dość że chciało się go słuchać, to naprawdę dużo wiedzy przekazał. Praktycznie po przerobieniu kilku godzin z teorii, z automatu wszedłem na poziom 90% w testach. Wiadomo parę pytań było takich, że trzeba było się ich nauczyć, typu jakieś wymiary czy przyczepki, ale większość wiedziałem po
  • Odpowiedz
@Krejzol3246:

Ludzie zdający 10 lat temu mieli zdecydowanie łatwiej bo pytań było dosłownie kilkaset, gdzie na tą chwile to prawie 4 tysiące.


Zgadza się, zdawałem ponad 10 lat temu i wtedy teoria luz, szło wykuć na pamięć bez problemu.
  • Odpowiedz