Wpis z mikrobloga

Jak czytam wpisy, że muminowa spoko kobieta to aż mnie taki cring po bebechach przelatuje XD
patobaba co to za idiotą na drugi koniec świata pojechała

ale jak już czytam o filipku to dosłownie nie mogę się przestać chichrać

typ 24 lata i wykopki bronią typa, że to jeszcze dziecko XDXD
w tym wieku to ludzie sami się utrzymują dokładając do rachunków jak mieszkają ze starymi a tu traktowanie jak posledzonego

albo jest pośledzony albo traktujemy go jak normalnego zdrowego człowieka z kturego beczka kręcona być powinna
#raportzpanstwasrodka
  • 22
  • Odpowiedz
typ 24 lata i wykopki bronią typa, że to jeszcze dziecko XDXD

albo jest pośledzony albo traktujemy go jak normalnego zdrowego człowieka z kturego beczka kręcona być powinna


@harold97: Dobrze się nad tym zastanów. Bo z jednej strony chciałbyś Filipa mierzyć własną miarą z drugiej strony skłaniasz się sam do refleksji by jednak sobie odpuścić.
Rozmawiałem z Filipem. Powiem krótko o ile Za Muminkami nie przepadam o tyle Filipowi współczuję bo
  • Odpowiedz
  • 14
@Towarzysz_Sobaka: kropki są takie, że to chłop 24 lata,
ludzie w tym wieku ode mnie z wioski pozakładali rodziny w tym wieku
a ci których ojcowie chlali i lali są może bez rodzin ale za to na swoim, biedno ale własno
reszta co to rodzice pomagają też nie siedzi na dupie tylko chodzi do roboty

a ty piszesz o typie jakby miał 14 lat XD są granice #!$%@? których się nie
  • Odpowiedz
  • 2
@wuadek: no ja piszę o dzisiejszych czasach gdzie jak wymieniłem nawet ludzie ze znacznie gorszym startem niż filipek są samodzielni i dojrzali

a ty o trzecim przed naszą erą jeszcze o największym zdobywcy wszechczasów XD

wy naprawdę macie takie parcie na robienie z 24 latka 14 letnie dziecko ?
  • Odpowiedz
  • 2
@wuadek: Jest sobą, czyli nieporadnym 24 latkiem który nic nie robi tylko siedzi na dupie, sam zginie w wielkim świecie
dokładnie o tym cały czas piszę
a ty zaczynasz z Napoleonem i muskiem
  • Odpowiedz
  • 2
@wuadek: Wątpię by to tak działało, że przytoczone przez ciebie persony siedziały do 30 roku, życia na dupie a potem w magiczny sposób Bozia zesłała na nich olśnienie i stali się specjalistami w swoim fachu
akurat jeśli chodzi o takie przypadki to mogę cię zapewnić, że tak to nie działa xD
  • Odpowiedz
nie bardzo ma manewru by wyjść z sytuacji w jakiej się znalazł


@Towarzysz_Sobaka: ale że urwało mu obie ręce i nogi czy nie chce wyjść z tej sytuacji ? Nie wydaje mi się żeby MOminy nie miały żadnych krewnych w Polsce, a cukrzyca to jeszcze nie wyrok jeśli jest leczona. Oczywiście że ma wybór - spakować graty, zebrać hajs na bilet nawet żebrami na jutubie i wyjechać. Jak ormowiec mu ukradł
  • Odpowiedz
  • 1
@wuadek: nic nie znaczy ¯\(ツ)/¯
ale na pewno jest więcej wartę niż wyobrażenie, że Cezar to siedział na dupie przez 40 lat i dopiero potem go coś olśniło XD
  • Odpowiedz
@harold97: Jest inaczej, robisz w urzędzie i coś cię smyra. Idziesz do cyrku i rozumiesz, chcesz być Pierrotem, najlepszym na świecie, ludzie go ignorują, ale ty wiesz, że całe przedstawienie opiera się o tą postać. No i rzucasz pracę w korpo, zostajesz błaznem. Po 50 latach jesteś legendą. Albo jak Wangog, ucinasz ucho a brat sprzedaje obrazy. Win win.
  • Odpowiedz
stali się specjalistami w swoim fachu

akurat jeśli chodzi o takie przypadki to mogę cię zapewnić, że tak to nie działa xD


@harold97: to dokładnie tak nie działa, że jakiś koniobijca będzie grał przez 10 lat w gry, oglądał jutuba po czym będzie zarabiał duże pieniądze przez sam fakt że to robił. Między bajki można włożyć takie pierdzielenie, że ktoś rzucił studia i został milionerem, więc nie warto się uczyć. Za
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: w sumie nie ma co mu współczuć, krzywda mu się nie dzieje. Chłopak ma przedłużone wakacje i gdy skończą się im pieniądze, a raczej skończą, to powrócą do Europy, żyć jak większość śmiertelników.
  • Odpowiedz
  • 0
@wuadek: zacznijmy od tego, że filipek nawet w urzędzie nie pracuje tylko siedzi na dupie i nic nie robi
a wiara, że nagle przyjdzie olśnienie, zwłaszcza po jego lajtach XD, i zostanie błaznem tysiąclecia tak z dupy to lepsze czary niż w rozmnożenie ryb i chleba przez Jezusa xD
  • Odpowiedz