Wpis z mikrobloga

te najnowsze Residenty są najlepsze i najstraszniejsze, mają wszystko co potrzeba dobrej grze, 7 była świetna bo działa się w ogromnej posiadłości i typowym wystroju domu, za to 8 to połączenie wioski i zamku, dużo bardziej siada mi taki klimat niż jakieś zmutowane genetycznie stwory czy jakiś nowoczesne maszyny jak w 2 i 3, mówię tu głównie o laboratorium, posterunek policji to posterunek a nie dom więc też mniej trafia do mnie, fajnie jak by 9 była taka jak dwie ostatnie bo ponoć ma być największą i najdłuższą część od początku istnienia serii
#residentevil #gry #pcmasterrace #ps5 #xbox #steam
  • 19
@karix98:
Ja ostatnio wkręciłem się w Resident Evil. W pierwotne gry nie grałem.
2 tygodnie temu przeszedłem RE4 Remake. Mega się grało. Szczególnie 1 część gry (druga połowa już mało straszna).
Potem wziąłem się za RE2R i IMO jeżeli chodzi o klimat to lepsza część od RE4R.

Mr. X to po prostu mistrzostwo. Jak sobie spokojnie idziesz po ciemku, skręcasz w lewo a tu on się pojawia albo otwiera drzwi :D.
@Zekarek: 4 mi chyba już nie pójdzie bo słyszałem że denuvo strasznie obciąża grę, wersja piracka chodzi 10 razy lepiej, ja już tego MR X na pamięć znam bo grałem z 10 razy, jest fajny mod co całkowicie wycisza jego kroki i muzykę, więc nie wiesz kiedy jest blisko
@karix98: gry fajne, ale ja mam z nimi taki problem, ze gdzies w polowie zaczynaja juz mnie strasznie nużyć. RE2R skończyłem na siłę bo był krótki, etap w laboratorium kosmicznie mnie wymęczył, to samo z RE3R. W czwórce doszedłem gdzieś do końcówki zamku i już miałem dość, porzuciłem grę. A już całkiem dałem spokój jak zobaczyłem, że później są te etapy w labie.
@Eugeniusz_Zua: Urok Residentów. Od połowy gry klimat zawsze gdzieś ucieka, a Ty latasz z całym arsenałem i toną apteczek. Akurat RE7 pod tym względem trzyma w miarę równy poziom imo i dopiero gdzieś pod sam koniec trochę słabnie. W większości części jednak zawsze najlepsza jest pierwsza 1/3 lub połowa gry. Możesz też sprawdzić którąś część Revelations. Polecam dwójkę. Mnie tam gameplay nie nużył jak w większości gier z serii.
Możesz też sprawdzić którąś część Revelations. Polecam dwójkę. Mnie tam gameplay nie nużył jak w większości gier z serii.


@ladykagami: kupiłem kiedyś w promce cały pakiet na xboxa. Sprawdze, dzieki za rekomendacje!
@karix98: @RandomNetUser Ja właśnie po raz pierwszy ogrywam Evil Withiny (zalegały od lat na kupce wstydu). Jedynkę mam już zaliczoną, teraz dwójka w trakcie. Chociaż nie uważam żeby pierwszy Evil Within był jakoś trudniejszy od przeciętnego Residenta. Jedynie początek gry był nieco cięższy i bez skradania można było łatwo się wystrzelać ze wszystkiego. Chociaż mówię tu o normalnym poziomie trudności, nie żadnych hardach. Jedynka to w sumie takie RE4 tylko bardziej