Wpis z mikrobloga

@Justyna16: Chłopak mógłby się nawet pieszo przejść pod Angkor Wat (i nie wchodzić na płatny teren jeśli rodzice nie daliby mu kasy jeżeli on sam nie ma do dyspozycji pieniędzy lub wiercić dziurę w brzuchu starym o to jeśli sam się boi tam znaleźć itd.), ale widać woli grać na komputerze i robić 10 godzinne lajwy na YouTube ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Justyna16: Maciek i Natalia też nie chcieli odwiedzić tych świątyń, w jednym z początkowych odcinków stwierdzili, że nie interesuje ich dziedzictwo kulturowe w postaci zabytków itp, Maciek pojawił się tam tylko dlatego, że wykonywał zlecenie dla Jerzego, a Natalia nie wiem czy była do tej pory. Ich interesuje tylko jedzenie i picie z tego co widać po filmach.
  • Odpowiedz
Ich interesuje tylko jedzenie i picie z tego co widać po filmach.


@-x_x-: to widać czemu po wyjeździe do cywilizacji mieli spięcie w mózgach i się pochorowali od nadmiaru wrażeń. Jak siedzieli u Hansa na magazynie to pewnie 7 dni w tygodniu robota od 9-17, a potem blant albo piwko do odcięcia i telewizor na jakiejś zapyziałej wiosce, gdzie psy szczekają dupami.
  • Odpowiedz
@Justyna16 Nie da się już wejść na teren Świątyń bez kupienia biletu. Kiedyś było mnóstwo ścieżek aby tam się dostać i tysiące innych sposobów (mój ulubiony w czasie pandemii COVID-19 to rozpędzanie się do 100 km/h i z tą prędkością mijanie check point’ów ale tylko wtedy gdy chciałem skrócić sobie drogę na drugi koniec miasta i oszczędzić trochę czasu a i przy okazji „obudzić” strażników dla zabawy. W takim wypadku nigdy nie
  • Odpowiedz