Wpis z mikrobloga

@eXRate: Stary ja kompletnie nie w temacie, ja od paru lat mam konto i no juz raczej mireczkiem jestem ale nie bylem wtedy wiec nie wiem :D kim jest rockets? I o co poszlo? Siadla na #!$%@? innemu czy co
  • Odpowiedz
@Radsonowskyy: Z tego co pamiętam to pewien wykopek pisał z Nosaczitą (kiedy była z Tucznikiem pokłócona) i ta zaczęła wyciągać brudy na Tucznika (afera śledziowa) xD Potem to latało na tagu i tak się to rozkręciło. Ogólnie to dużo akcji było, tak samo jak mirek wyżej pisze.
Ogólnie wykop stworzył a potem zniszczył Tucznika bo zaczął fikać i nie wywiązywał się z obietnic, przewalał hajs i stopował dymy.
  • Odpowiedz
@Radsonowskyy: o ile dobrze pamiętam a pamięć mam słabą ostatnio, jakiś wykopek znalazł zdjęcia nosaczity i rocketsa z bajki, klubu w Toruniu. Rockets to DJ w tym jakże zacnym klubie i tam przytulając nosacza niechcący została zrobiona fotka, która jakiś wykopek znalazł i tu wrzucił. Od zdjęcia do słowa i się okazało że nosaczita popuściła szparki DJowi.

Jak coś pominąłem to mnie pewnie ktoś poprawi
  • Odpowiedz
@Radsonowskyy: Wpierw poszło oto, że gruby bez powodu zaczął obgadywać ze plecami baobaba i z niego bekę robić jak baobab przestał z danielem streamować. Później obłudztwa było już coraz więcej. Co chwilę oszukiwał widzów czy ludzi, obrażał ich tak samo jak baobaba za plecami, bo w face to face się bał, bił goche, zniszczył jacka, nie interesował się psem. Jest tego bardzo dużo ogólnie elita, która oglądała grubasa jeszcze za czasów
  • Odpowiedz