Wpis z mikrobloga

Jedno czego sie nauczylem po rozpadzie poprzedniego zwiazku to nigdy nie dzielic sie z kobieta watpliwosciami. Rozpad zwiazku to calkowicie moja wina ale dojrzala rozmowa o trudnosci wychowania dzieci, wyzwaniach mieszkania pod miastem, no i co najwazniejsze pewnych watpliwosciach co do tego czy mamy jakiekolwiek model spedziania wolnego czasu (ja mam szerokie zainteresowania, ona żadnych-typowa kobieta). Jestem zly, trzeba bylo nic nie mowic zrobic bachora i dac jej zajecie a samemu kontynowac pasje. A tak spanikowala i wrocila do strefy komfortu napierdzielac nadgodziny a ja wrócilem na rynek matrymonialny gdzie kandydatki sa jeszcze mniej od niej nadajace sie do snucia planów na życie. #redpill #tinder
  • 4
po co być z kimś, z kim nie możesz poważnie porozmawiać na trudniejsze tematy lol dojrzały zwiazek to właśnie taki, w którym nie musisz myśleć co wolno powiedzieć, a czego nie


@FalkyFox: do zwiazku to bierze się babę młodą, ładną i płodną.
Trudniejsze tematy to porusza się w męskim gronie.
A decyzje podejmuje w zwiazku facet, b baba kieruje się emocjami, a nie logiką.
trzeba bylo nic nie mowic zrobic bachora i dac jej zajecie a samemu kontynowac pasje


@fiir: jeśli chodziło tobie o ruchanie i dziecko, to tak
(ja mam szerokie zainteresowania, ona żadnych-typowa kobieta


@fiir: tak bo wszyscy faceci tylko fizyką kwantową się interesują.

Po co wiązać się z kimś kto ci nie pasuje? sam sobie winny jesteś. Albo sam mało sobą reprezentujesz, że żadna konkretna babka się tobą nie interesuje