Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki i Mirabelki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chyba pierwszy raz proszę Was o pomoc, ale sytuacja wymaga podjęcia wyjątkowych środków ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Mianowicie: potrzebna jest książka, a mówiąc ściślej podręcznik pt. "Chirurgia ręki" z 2017r. napisany pod red. prof. Andrzeja Żyluka.
Podręcznik kosztuje około 400 zł, a biblioteka uniwersytecka niestety nie posiada jej w swoich zbiorach. Ja natomiast potrzebuję zaledwie kilka informacji z jednego rozdziału tego obszernego kompendium wiedzy. Mam spis treści więc jeśli ktoś posiada ten podręcznik to jestem w stanie wskazać dokładnie co do strony zawartość, która mnie interesuje.
Uprzejmie proszę: dajcie wykop dla zasięgu, lub jeśli ktoś jest w posiadaniu w/w podręcznika to oczywiście proszę o kontakt.
Z góry dziękuję za pomoc! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#medycyna #chirurgia #ksiazki
  • 22
  • Odpowiedz
  • 0
@ihuax: dzięki za zainteresowanie! Mam już zamówiony podręcznik, zgodnie z instrukcją @moll przez bibliotekę pedagogiczną wypożyczę z biblioteki uniwersytetu medycznego w Bydgoszczy. Powiem tak: nie chce Ci robić kłopotu, bo to co mnie najbardziej interesuje to rozd. 17 świeże uszkodzenia ścięgien, ale pomocny też będzie rozd. 19 uszkodzenia nerwów bo wraz ze ścięgnem poleciały też nerwy, do tego rozd. 2 i 3 badanie kliniczne i obrazowe... Więc jak widzisz jednak jest
  • Odpowiedz
@Drzepetto No jest tego trochę, ale to w razie co do ogarnięcia jest ;) możesz się w razie czego tez odezwać na pw z konkretami to mogę Ci nakreślić z perspektywy „powszechnie dostępnej wiedzy medycznej” i praktycznej jej aplikacji na nasze warunki (bo to są dwie różne rzeczy nierzadko) bo akurat się chirurgia ręki zajmuje w tym ostrymi uszkodzeniami ścięgien i nerwów
  • Odpowiedz