Wpis z mikrobloga

Też tak macie (o ile ktoś oglądał) #kanalsportowy że tam coraz mniej o sporcie, a coraz więcej takich pudelkowych dram? Wiem że o tym ma być #kanalzero Stanoskiego, ale chyba nie o to chodziło mejwenom, jak tworzyli swój sportowy kanał.
Zniknął magazyn o #skoki Pieli, a i o siatce, koszu i innych sportach też nie ma. Nie rozumiem tego zupełnie.
Tak na szybko ankietka co jeszcze oglądacie, lub oglądaliście. Chodzi mi o kanały sportowe na #youtube
Jeśli coś pominąłem dajcie znać w komentarzuu.
#kanalbekowy #meczyki
#mecz #pilkanozna

Oglądasz coś? Wybierz ulubiony

  • Kanał sportowy 6.8% (16)
  • Meczyki 20.3% (48)
  • Goal.pl 11.4% (27)
  • Viaplay 3.4% (8)
  • Canalplus 1.7% (4)
  • Tomasz Ćwiąkala 18.2% (43)
  • Prawda futbolu 2.5% (6)
  • Weszło 5.9% (14)
  • Nie oglądam nic na yt 17.4% (41)
  • Oglądam wiele, nie mam ulubionego 12.3% (29)

Oddanych głosów: 236

  • 9
  • Odpowiedz
@Wacek7777: Tak szczerze mówiąc to o czym tu tyle gadać? Oglądać to jak siedzą wszyscy przy stole i gadają o np. ekstraklasie, lidze mistrzów i reprze przez 1-2h to nudy. Tym bardziej, że nawet w trakcie tej rozmowy nic na obrazie się nie dzieje (nie ma żadnych skrótów, przerywników itp.). Moim zdaniem tu szwankuje formuła i można by to skracać do materiałów 15 min gdzie konkretnie coś będzie powiedziane i cześć.
  • Odpowiedz
@sztygar: ja oglądając kilka odcinków o kadrze po prostu poległem. O ile była atmosfera mundialu to czuło się, że to ważny temat, teraz to tylko ogórki, nudy totalne.
  • Odpowiedz