Wpis z mikrobloga

Też macie mieszane uczucia jak ten lasik jest tak dojeżdżany cały czas przez te programy? Chłop ewidentnie potrzebuje fachowej pomocy, a dostaje publiczny roast. Słabe to dla mnie jest.

#famemma
  • 22
  • Odpowiedz
  • 2
@Maciejales: Ty, ale olejnik to dostal na jednej konfie troche po glowie i tyle, a ten Lasik to jest obiektem roastu przez kilka programow/konferencji. Cale panele sa na nim.

@BamBamBigelow Pracownik boxdela, teraz kasowanie wpisów xD To daj screena gdzie te wpisy skasowałem xD
  • Odpowiedz
@RafDan: wczoraj miałam o tym wpis na mirko, no to wykopki jak zwykle - każdy jest odpowiedzialny sam za siebie, chłop sam się pcha itd. To wszystko prawda, ale Lasik wydaje mi się, że nie ogarnia świata. On miał 5 MIESIĘCY TEMU próbę samobójczą. Mniej niż pół roku i wraca do świata freaków. Wykopki liżą rowa Bezrąkowi w nadziei na darmowe PPV. A ten Bezrąk to musi być wyjątkowo śliski
  • Odpowiedz
@RafDan: Właśnie piszę to tobie i jak będę widział każdy twój wpis to będzie informacja kim jesteś. Nie dla ciebie a dla nieświadomych użytkowników. (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@RafDan: Też mi się średnio ogląda taki atak całą bandą na jednego, ale z drugiej strony - takie osoby jak Olejnik, Bagieta i Lasik zrobili ze swoich ułomności i bycia popychadłem źródło zarobku, i pewnie lepiej im się wiedzie niż gdyby tyrały ich jakieś Sebki na budowie.
  • Odpowiedz
@RafDan: No i co wynika z tego wpisu ? Że cię ze 2 wykopki klepią po plecach xdd . Ja mam swoje zdanie na ten temat którego nie zmieniam bo Potifara coś napisał/ ła xddddd.
  • Odpowiedz