Wpis z mikrobloga

Okrzyknięte przez wykopków nagranie "meduzy" jako ptasie gówno na obiektywie (XD) jest obracającym się obiektem 3d link do oryg. wpisu Tutaj komentarz kontrolera taktycznego, który w tamtym czasie widział to na własne oczy i jest zdumiony, że video w końcu zostało udostępnione i stało się viralem https://twitter.com/MiddleOfMayhem/status/1745138264254918982

Na dodatek ludzie łączą to z innymi nagraniami/zdjęciami/relacjami na przestrzeni lat.

Przypadek od nas:
https://www.reddit.com/r/UFOs/comments/1935kj5/jellyfish_or_similar_object_2020_or_2021_in_poland/

Meksyk:
https://www.reddit.com/r/aliens/comments/193rkh5/another_jellyfish_san_vicente_chicoloapan_mexico/

Relacja załogi brytyjskego airlinera 1954r. (przypadek był brany pod uwagę przez projekt błękitna księga)
https://www.reddit.com/media?url=https%3A%2F%2Fi.redd.it%2F51xwnodsmobc1.png

#ufo
BajanArt - Okrzyknięte przez wykopków nagranie "meduzy" jako ptasie gówno na obiektyw...
 • 22
 • Odpowiedz
 • 7
@fajnopolakgej: gdzieś mi się obiło o uszy albo oczy, że to nie było widzialne normalnie, tylko dopiero w termowizji. Na dodatek to są tylko 2 min wycięte z 18 minutowego filmu. No i zawsze dla gawiedzi jest najniższa jakość, żebyśmy za dużo nie zobaczyli.
Sam nieraz widziałem w dokumentach jak pokazywali nagranie ufo i było nienajlepszej jakości, ale zaraz po nim był komentarz chłopa albo babki trzymającej w ręku albo
 • Odpowiedz
@BajanArt: a czy jest gdzieś to całe nagranie, na którym widać ten obiekt jak nurkuje w wodzie i potem z niej szybko wylatuje? Bo bez tego fragmentu, to jest tylko lecące "coś" i to "coś" nie jest jakieś nadzwyczajne.
 • Odpowiedz
@missioncritical:

Regarding claims that the object descended into the lake, then shot out of the lake at high speed, Cincoski says, "I never saw that. At no point did it ever shoot out of the lake, or into sky." He also states no one else on the base, including the PTDS team, ever saw that happen.
 • Odpowiedz
nie rozumiem czemu ludzie zawsze tak bardzo negują takie rzeczy i obracają w żart


@straszny_cham: Bo zazwyczaj takie nędznej jakości filmiki mają dziesiątki sensowniejszych wyjaśnień niż kosmici a zawsze są nagłaśniane przez ludzi którzy krzyczą że "nie mówią że to kosmici ale to kosmici".
 • Odpowiedz
@straszny_cham: ja tam na wykopie nie widziałem żartów, tylko najprostsze próby wyjaśnienia, bo póki co ogromna większość ufo okazywała się czym prozaicznym. Za to druga strona widzę traktuje każdą próbę wyjaśnienia jako atak na nich, a relacja byle anona z sieci nie poparta żadnymi materiałami jest kluczowym dowodem na potwierdzenie ich tezy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
 • Odpowiedz
 • 1
@rzaden_problem: to chyba tagu nie przeglądasz. Film jest od armii usa, myślisz, że nie sprawdzili czy to było zanieczyszczenie obiektywu i wrzucili teraz to do sieci po 6 latach, żeby się od razu nim zbłaźnić jeśli faktycznie by to było gówno ptaka?
Wyżej wstawiłem link do komentarza typa, który przy tym był jak to śledzili, powiedział od razu, że obiektywy są systematycznie czyszczone i po tej akcji też go przeczyścili,
 • Odpowiedz
Plus nie rozumiem dlaczego tak jak w tym przypadku, nie udostępnią pełnego nagrania by rozwiać wszelkie wątpliwości. Znowu widzimy pare sek/min z kilkunasto minutowego filmu. Co tam jest dalej, że nie chcą pokazać?


@BajanArt: Dalej mogą być standardowe rzeczy, których armia nie chce pokazywać a kamera je przypadkowo nagrała, czyli przykładowo:
- znęcanie się nad irackimi jeńcami
- niejawne procedury, typy uzbrojenia itp
- nieprzepisowe postępowanie
 • Odpowiedz
Plus nie rozumiem dlaczego tak jak w tym przypadku, nie udostępnią pełnego nagrania by rozwiać wszelkie wątpliwości. Znowu widzimy pare sek/min z kilkunasto minutowego filmu. Co tam jest dalej, że nie chcą pokazać?


@BajanArt: no i to jest akurat ciekawe, bo na głównej piszą o jakimś nagłym, zawrotnym przyspieszaniu i zmienianiu kierunku, a tam nic takiego nie widać, podobnie było z tymi balonami szpiegowskimi, dlatego jestem sceptyczny. Jeśli wypuszcza to
 • Odpowiedz
@rzaden_problem: Też bym celował w przyziemne wytłumaczenia. Tylko jakoś nie umiem wymyślić powodu po co wojsko miałoby wypuszczać różne nagrania, gdzie jest jakieś "nie wiadomo co" i to coś może być kosmitami. Ja widzę na to 2 wytłumaczenia:
1. To jest jakiś PsyOps i może jakaś forma walki służb w Stanach. Może chodzi o zagarnięcie władzy albo budżetów tajnych projektów (po to żeby trzepać tajne wałki). A może chodzi o
 • Odpowiedz