Wpis z mikrobloga

@Gluptaki: @JuliuszSlowacki @assninja @Juzef_Pilsucki @JuliuszSlowacki @wortor @kipowrot @Destylator_bigosu ; to jest właśnie poziom dyskusji na poziomie. W momencie gdy ktoś nie zgadza się z jednym światopoglądem - to jest wyśmiewany. W dodatku, żadna z osób nie udowodniła mi że jestem w błędzie (o ile jestem) / nie przytoczyła żadnego nawiązania do dzisiejszych wiadomości, że obecne TVP jest rzetelne. Jesteście wszyscy z lewej i prawej strony przesiąknięci nienawiścią
@ChrystusPoganin: ja cie nie wyśmiewam, dałem ci tylko fajny materiałek do obejrzenia. Masz jeszcze jedną piosenkę jak tamta cię nie odstresowała.

PS. "Jesteście wszyscy z lewej i prawej strony przesiąknięci nienawiścią" - nazywanie Goebbelsa propagandzistą to też "język nienawiści"? XD Moja wina, że PiS taką tępą propagandę uprawiał? Mam udawać, że niczego nie było? XD Pomijam fakt, ze ty nie twierdzisz, ze obecne TVP jest "nierzetelne" tylko "jest chyba większą szczujnią".
Gluptaki - @ChrystusPoganin: ja cie nie wyśmiewam, dałem ci tylko fajny materiałek do...