Wpis z mikrobloga

@scrimex Wersje PRO różnie, jedni mówią że problem występuje, inni że nigdy nie mieli problemu itd. Zwykle 15 maja procesory z 14 pro i tam nie ma żadnych problemów, sam mam 15 i jest git :)
@PanNieznanypl ciężko mi to określić, zawsze ładuje jak mam około 20% i praktycznie nigdy nie ładuje więcej niż 80%, ale cały dzień względnie intensywnego użytkowania bez żadnego problemu, osobiście po przejściu z Pixela 7 jestem bardzo zadowolony, to jak trzyma bateria przy tak kompaktowym rozmiarze to dla mnie jedna z największych zalet iPhone’a
@BooB: no ja wybrałem pixela 8 ale jakoś nie jestem zadowolony z baterii, i się zastanawiam czy uciec do Appla ale z drugiej strony mam też Pixel watcha i i ciężko mi będzie przełknąć 60hz i gorszy aparat
@PanNieznanypl szczerze to te 60hz na iPhone działa praktycznie tak samo jak 120 na androidzie, też się zastanawiałem nad wersją pro głownie bo się bałem tego że już nie dam rady wrócić na mniej niż 90Hz, ale dokładać prawie 2k tylko do tego ficzera mi się nie widziało i na szczęście tego nie zrobiłem, a z płynności jestem zadowolony.
@scrimex wg. mnie tak. Któraś seria xboxów też miała hejt bo „dymiła się” a teraz jakoś ludzie używają i cisza jest. Ja na te plotki o iPhone 15 nie zwracałem uwagi - sam chciałem sprawdzić czy to prawda i użytkuję od premiery do dziś bez narzekania