Wpis z mikrobloga

@MirekStarowykopowy: raczej na destablizacje panstwa i tworzenie paliwa politycznego dla siebie. licza na mocne zdjecia i wypowiedzi ktore beda mogli cytowac przez najblizsze 4 lata. niedługo duda ułaskawi kaminskiego i wąsika, bez kamer i oświadczeń.

przedterminowe wybory zmiotłyby pis z planszy. oni są cyniczni, ale nie szaleni
  • Odpowiedz
@wyjechany gaśnicą brauna podniecał się bardziej elektorat bez praw wyborczych; k0nfa mogłaby powalczyć o jakieś 9% ale jedynymi wygranymi byłby Tusk i Trzecia Droga. Z całego serca życzę Tuskowi większości konstytucyjnej i dobicia karakana
  • Odpowiedz
@harrame a po drugiej stronie mają takie cos:

Jak wynika z badania, liderami antyrankingu zaufania, przez zdobycie największej liczby negatywnych odpowiedzi są: Zbigniew Ziobro (70,2 proc.), Jarosław Kaczyński (66,1 proc.) i Krzysztof Bosak (57,1 proc.)

Naprawdę nie ma się czym chwalić i tego z jakiegoś powodu nie robią xD
  • Odpowiedz
@windows95 mam w rodzinie zagorzałych pisowców i nawet oni byli oburzeni że tam była ta świeca i że Braun tak się zachował. Wątpię żeby zagłosowali na konfe, ale zdziwiło mnie to jak ten wybryk poruszył nawet Pisowców.
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: bzdura. W 2005-2007 roku robili podobne dymy, taktyka Kaczyńskiego jest dokładnie taka sama, celem były przedterminowe wybory (co ciekawe ówcześnie też nie mieli samodzielnej większości jak teraz, ale chętną samoobronę i lpr do koalicji), a suweren w końcu miał ich dość i to na 8 długich lat. Ogólnie to czuje taki potężny vibe 2007 roku. Różnica taka, że ponieważ są w opozycji, ciężko im będzie do tych wyborów doprowadzić
  • Odpowiedz
Kaczyński powiedział w jednym z wywiadów, że nie będzie przedterminowych wyborów (dokładnie, że uważa ten scenariusz za mało realny, bo nikomu na tym nie zależy).


@Czerwony_jak_WIG20: Według mnie też nie powinno być bo to nie jest logiczne, ale co ma na celu ta turbo mobilizacja ludzi.
  • Odpowiedz
przedterminowe wybory zmiotłyby pis z planszy. oni są cyniczni, ale nie szaleni


@NieBojeSieMinusow: Tak jak wybory po rozpadzie koalicji z Samoobroną? Też chyba sądzili, że będą sobie rządzić dalej sami.
  • Odpowiedz