Wpis z mikrobloga

#sejm

Czy ja dobrze rozumiem, że cała linia ataku PiSu wobec Gowina to wciskanie mu, że wszedł w jakiś tajemniczy pakt z KO, aby zawetować wybory kopertowe i umożliwić zmianę kandydata przez platformę na Czaskowskiego?

Przecież to jakaś paranoja xD
  • 16
  • Odpowiedz
Przecież to jakaś paranoja xD


@Iskaryota: Jak większość argumentacji, jaka im została. Ale dla wyznawców to w zupełności wystarczy. Oni żyją w alternatywnej rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@Iskaryota: Gowin ułożył się z ówczesną opozycją i zablokował wybory kopertowe. W zamian dostał używaną oponę od stara i paczkę crunchipsów o smaku czakalaka.
  • Odpowiedz
Czy ja dobrze rozumiem, że cała linia ataku PiSu wobec Gowina to wciskanie mu, że wszedł w jakiś tajemniczy pakt z KO, aby zawetować wybory kopertowe i umożliwić zmianę kandydata przez platformę na Czaskowskiego?


@Iskaryota: tak, a żeby było ciekawiej, to kwestia zablokowania wyborów nie jest nawet przedmiotem prac tej komisji. Póki co z resztą, po odpowiedziach Gowina, ten prędzej medal dostanie niż jakieś zarzuty.
  • Odpowiedz
@ajuto00 @Smartek @Smartek: Według mnie to nie jest tylko spisek bo jest to prawdopodobne. Kidawa miała w sondażach bardzo małe poparcie, więc kombinowali jak to obejść no a że trafiły się wybory kopertowe to to wykorzystali. Sam bym tak zrobił.

Publicyści od dawno o tym mówili i to wcale nie ci pisowcy. Poszperajcie

W jest walka polityczna i wszystkie
  • Odpowiedz
@Iskaryota: przecież Czarnej przed powołaniem komisji mówił, że chce brać w niej udział, żeby ustalić, kto stał za tym, że te wybory się nie odbyły. Mówił o tym podczas posiedzenia sejmu i został wygwizdany.
  • Odpowiedz