Wpis z mikrobloga

  • 9
@Filipterka25: zakładamy że jest głupi, to jego zachowanie nadal jest nieracjonalne. Ma żonę, doradców, znajomych, nauczycieli. Praktycznie każdy spoza PiS i ich trybunałów śmieje się z niego lub wytyka mu nieznajomośc prawa. A on dalej brnie w bagno, nie mając mogąc ubiegać się o reelekcję. Albo czeka na niego jakieś wypasione konto na Kajmanach albo Jarek ma naprawdę sporą teczkę.
  • Odpowiedz
@StalowyRoman: Ciekawostka z kategorii tych średnio interesujących: przez jakiś czas (okolice 2015 r.) byłem w towarzystwie dziennikarzy, którzy pracowali przy parlamencie europejskim w czasie gdy Duda był europosłem. Byli to dziennikarze raczej przeciwni pisowi (delikatnie mówiąc). Pamiętam, że bardzo pozytywnie wypowiadali się o Dudzie. Można było podobno z nim normalnie pogadac, na papieroska wyjsc i pośmieszkowac.
  • Odpowiedz
bardzo pozytywnie wypowiadali się o Dudzie. Można było podobno z nim normalnie pogadac, na papieroska wyjsc i pośmieszkowac.


@kemilk91: sławne duda + wóda nie równa sie nuda?
  • Odpowiedz
@ProAero: o dokładnie chciałem przypomnieć ten artykuł, bo tak się w ogóle dowiedziałem, że taki ktoś istnieje.
Swoją drogą pokazuje jaka przepaść dzieli prawackie media od normalnych.
  • Odpowiedz
@StalowyRoman: każdy taka plotka że podobno Adrian bardzo “lubi” młodsze dziewczęta, a najbardziej lubił swoją przyrodnią, młodszą o 16 lat siostrę ( ͡° ͜ʖ ͡°) sweet home Alabama
  • Odpowiedz
@StalowyRoman: M.in, DMy z nastolatkami na tłiterku podejrzewam. Na początku jego kariery prezydenckiej była taka aferka, którą szybciutko wygasili. Ostatnio mi to się przypomniało czytając książkę kulisy pis.
  • Odpowiedz