Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć, pracuję jako programista Java, mam 6 lat doświadczenia. Zatrudniłem się na UoP w ze względu na kryzys w IT, bałem się iść na B2B. Podczas rozmowy rekrutacyjnej mówiono mi że najpierw jest Umowa na czas Próbny, a potem na czas nieokreślony. Niestety dostałem potem umowę na czas określony na rok czasu - kierownik mi powiedział że zmieniła się polityka firmy i że nic nie zrobi już. Co o tym mam myśleć? Umowa jest na 19k brutto. Czy to mało na 6 lat doświadczenia? Pracuję w dużej korporacji, dość znana na świecie, ale ma swoją siedzibę w Polsce.

Druga sprawa jest taka, że myślę tam wyczekać rok czasu by to jakoś wyglądało w CV i iść na B2B bo widzę jak mało dostaje bo netto 13k…

#pracait #programowanie #korposwiat #programista15k



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
  • Odpowiedz
Druga sprawa jest taka, że myślę tam wyczekać rok czasu by to jakoś wyglądało w CV i iść na B2B bo widzę jak mało dostaje bo netto 13k…


@mirko_anonim: przepros ich jeszcze, za to ze zapomnieli wazeliny

na ryczalcie 12 bys mial 16.131,07 PLN
na reke
  • Odpowiedz
Ja jeszcze nie testowałem, ale w sumie nikt mnie nigdy nie pyta za bardzo i sami mówią że leżeć a nie robić. Po prostu wiesz... nie wiem o czym mówisz z tym oddawaniem za L4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Tutaj programista java 7 lat doświadczenia. Mam UoP z trochę mniejszą stawką niż OP. Czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć czego się douczyć i co tak na prawdę trzeba umieć żeby dojść do powiedzmy takiego 16-18k brutto? Czy trzeba być wszystkowiedzącym i nieomylnym? Czy znaleźć sobie jakiegoś mentora? Jak? Często miałem pecha do projektów i okazywały się jednak mało rozwijające. Nie wypadam dobrze na rozmowach na poziomie seniorskim.
  • Odpowiedz