Wpis z mikrobloga

Swoją drogą w całej tej sytuacji powyborczej zabawne jest jedno. PiS jak wygrał wybory zrobił audyt otwarcia, miał rozliczać PO, a zrobił tyle co pierwiastek z Ziobry.

Opowiadali dużo. W międzyczasie afera goniła afera, bezczelność sięgnęła zenitu i kiedy zebrali co się dało, a czego się bali nie ruszyli to... Przegrali wybory i wszystkie zabawki trafiły w ręce przeciwników politycznych, którzy mają w dupie jak widać prawo, choć ich wyborcy mówią inaczej i jadą do spodu z PiSem. Nawet mi ich osobiście nie szkoda, choć wiem, że to się dobrze dla ludzi nie skończy.

Wrócili do władzy i robią to o czym PiS 8 lat opowiadal. Najlepsze jest to, że PiS tak dojechał ustawami zwykłych ludzi, rozbudował aparat władzy, że PO to może mówić: To PiS wprowadził...

Jest i straszno i wesoło w tym wszystkim. Jeszcze Kaczyński pod komendą... To już xd

Ciekawe czasy nadchodzą.

#polska #polityka #media #bekazpisu #bekazpo
  • 10
Przegrali wybory i wszystkie zabawki trafiły w ręce przeciwników politycznych, którzy mają w dupie jak widać prawo, choć ich wyborcy mówią inaczej i jadą do spodu z PiSem.


@kryminalnykwadrans: Sprawa Wąsik i Kamyka ciągnie się od 2008 roku. Zostali skazani w pierwszej instancji 2015. To nie jest tak ze to się dzieje jakoś nagle.
@Nicolas_Bourbaki: O ile cała afera gruntowa była z dupy wysłana bo ktoś coś powiedział na korcie... To też zostali ułaskawienie. Nic nowego nie wjechało żeby ich skazać. Generalnie na milion procent to zemsta za aferę hazardowa, ale mam w dupie co kto na ten temat myśli. Jak ktoś uważa, że PO ma rację to jego prawo. Jak ktoś powie, że jestem PiSowskim #!$%@? bo mam inne zdanie to jego prawo. Dla
To też zostali ułaskawienie.


@kryminalnykwadrans: Nie dostali i to nie jest opinia, tylko fakt. Jak Duda chce to może ich teraz ułaskawić, co nie zmienia faktu, że jako skazani posłami nie mogą być.
Jak ktoś uważa, że PO ma rację to jego prawo. Jak ktoś powie, że jestem PiSowskim #!$%@? bo mam inne zdanie to jego prawo. Dla mnie to co się dzieje nie jest dobrym prognostykiem na przyszłość, ale nie mam na myśli polityków, a zwykłych ludzi.


@kryminalnykwadrans: Ogólnie jest patologią prowadzenie polityki na zasadzie:
1) Wstaw kogos na ważne stanowisko, i niech łamie prawo
2) Weź go na posła, coby miał immunitet