Wpis z mikrobloga

Pytałem was jakis czas temu co z aliexpress kupić żeby ogarnąć przedłużacze i cały kablowy syf z biurka, żeby jakoś sensownie to ogarnąć.
Kosze do szafy z lidla oraz trytytki u mnie bo mogę je przyczepić do stelażu biurka efekt zaje #!$%@? bisty.
Używając dwóch sztuk schowałem zasilacz i stację dokującą masę kabli i 2 zasilacze 5cio gniazdkowe za jedyne 25zł/cena za 2 sztuki.
Są na biurku te metalowe pręty ale można je zamaskować albo postawić coś obok.
Fajna rzecz myślę że na trytytki nawet je łącząc dałoby rade ogarnąć coś aby zamocować ten koszyk nie wsuwając tych dwóch prętów na biurko.
trochę #dyi #biurko #gownowpis
Ogólnie fajna rzecz też do szafy więc warto poszukać innych rozmiarów
TheMexicano - Pytałem was jakis czas temu co z aliexpress kupić żeby ogarnąć przedłuż...

źródło: kosz-do-szafy-40-x-14-26-cm-livarno-living-normal

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@fizzly: mniej zmieści, trzeba przykręcić do blatu i ten koszyk nie wyleci a ta listwa jest 'otwarta' wiadomo co kto lubi ale mi wyszło taniej i podoba się dla mnie. NIe podrodze mi do ikei bo jest na drugim końcu miasta u mnie a lidla miałem 300m ( ͡ ͜ʖ ͡)
I z ikea niektóre rezczy nie były taki super jakościowo. 25zł i spełniło funkcje teraz
  • Odpowiedz
  • 0
@fizzly: u mnie blat 150cm naprawdę miałem '#!$%@?' biurko teraz jest porządek długo szukałem, łaziłem w lidlu zobaczyłem kurła 25zł/2szt najwyzej będzie do szafy i sprawdziło się ( ͡ ͜ʖ ͡) i wlasnie nie wiem jaka długość śrub takiego z ikea czy nie mam za cienkiego blatu
  • Odpowiedz