Wpis z mikrobloga

Ostatni sezon The Sejmflix zakończył się niezłym gaśnicowym cliffhangerem. Czekałem i czekałem na nowy sezon jak dziecko na gwiazdkę.

Niestety w tym sezonie scenarzyści się nie popisali. Kto to uwierzy, że Prezydent Polski będzie krył skazanych pospolitych przestępców u siebie w Pałacu Prezydenckim? Że wywiezie ich własną limuzyną?

Zero wysiłku zachowania realizmu ze strony twórców.

ehhhh... Zrobiło mi się strasznie smutno.

#heheszki #sejm #bekazpisu #seriale
chamik - Ostatni sezon The Sejmflix zakończył się niezłym gaśnicowym cliffhangerem. C...

źródło: h51FHYjN2Y_0xz7lLTj4C9RgRpLTLO3Bw4yx4eamHmYTIeyxMufhrg-RpvzQYFivTfm6Q-c-kr8=s900-c-k-c0x00ffffff-no-rj

Pobierz
  • 11
Kto to uwierzy, że Prezydent Polski będzie krył skazanych pospolitych przestępców u siebie w Pałacu Prezydenckim? Że wywiezie ich własną limuzyną?


@chamik: w terminologii serialowej nazywa się to "jumping the shark" tj. momentem, gdy twórcy próbując przebić kolejne rozwiązania fabularne przesadzają z dramatyzmem/rozrywkowością i wymyślają coś tak absurdalnego, że nikt o zdrowych zmysłach by w to nie uwierzył
@chamik jeszcze smutniejsze jest to, że nowe odcinki nie pojawią się w tym tygodniu a według niepotwierdzonych spojlerów zapowiadało się spektakularnie (np.: szturm protestu na sejm)
( ͡° ʖ̯ ͡°)
@chamik: Nawet R. Mróz - któremu, co by nie mówić, zwłaszcza w długich seriach zdarza się wpadać na absolutnie absurdalne pomysły - stwierdził, że nie no, kurła, bez przesady xD
Ultimator - @chamik: Nawet R. Mróz - któremu, co by nie mówić, zwłaszcza w długich se...

źródło: Screenshot 2024-01-09 at 23-48-59 Remigiusz Mróz w serwisie X Ale gdybym taki scenariusz wymyślił do W kręgach władzy to by wszyscy mówili że bez sensu bo całkowicie nierealne. _ X

Pobierz