Wpis z mikrobloga

#danielmagical
Debile! Temat organizowanych patostreamow, podczas których występuje zagrożenie życia i zdrowia jest na policji!
A te ruszają z nową stronką,żeby śledztwo zaczęło się od nowej stronki xd xd xd GUT GUT RYBKA xd xd xd
  • 11
@hehehead:
Przecież od Staśko poszło zawiadomienie,w końcu przyjęli je.
Czy ja coś o jakimś pozwie mowiłem?!
Ale na pewno w najbliższym czasie bym nie ruszał z żadną stronką. Następne MYŚLICIELE CWELICKIE JO?!
@LenoV12: aha no to wiem co masz na myśli
akurat w tym momencie, na nowym streamie to robaki chyba sami sobie streama odpalili w sensie ktoś im założył konto na ok.ru a oni sami klikają start stream-stop stream w obs
@Bumbum98:
xd Ja mam to w du pi,ale dziś na pewno bym nie szedł w żadne stronki! Bo za dużo smrodu dziś przy tym się dzieje.
Przecież IP stronki już jest i ktoś tym operuje. To po co wykop?!
Tu wystarczająco dużo "uprzejmie donoszących" Wystarczy podesłać,nakierować.
Kur..a ,przy robakach sama wyższa inteligencja.
Nikt o zdrowych zmysłach w najbliższym czasie nie opalił stronki z robakami xd
@LenoV12: no i co? wsadzą nas za oglądanie? albo wsadzą kogoś za embedowanie streama z ruskiej strony?
powodzenia skoro gale walk freakfightowych mają problemy ze ściaganiem takich twórców stron a co dopiero stream meneli którzy sami chcą streamować
@hehehead:
Jo,ale to oni sami sobie odpalili na tej ruskiej,możnaby powiedzieć.

Ty ile masz lat? Bo tak z myśleniem na poziomie dzieciarni widzę.
"" no i co? wsadzą nas za oglądanie? albo wsadzą kogoś"" xd xd xd
Ostrzegam tego co ruszył ze stronką,że się może się w jakieś bagno władować. Na moje 10 stron może ruszyć.
I jeszcze na głównym linki wlatują xd
@hehehead:
Jeśli Staskowa to zawiadomienie faktycznie złożyła,to dopiero nabiera to rozpędu.
A oni ruszają ze stronką z patostreamem z Raszei.
Debilizm do kwadratu xd
Na szczęście ja tylko widz i słuchacz