Wpis z mikrobloga

Hej, Czy komuś udało się odzyskać od Wizzair pieniądzę które wyexpirowały z konta? W 2020 roku kupiłem bilety na lot który został anulowany w 2021 roku (Covid). Dostałem wtedy bezterminowy zwrot pieniędzy (mam na to screena z potwierdzeniem) i tak też było na stronie napisane (w widoku portfela). Od tego czasu nigdzie nie leciałem ale niedawno chciałem kupić bilet i wyszło, że pieniądze zniknęły. Po zgłoszeniu reklamacji Wizzair przekazał, że faktycznie kiedyś te fundusze były bezterminowe ale w międzyczasie zmienili regulamin i fundusze mają na koncie rok ważności co zostało zastosowane również do przeszłych uznań. Nigdy nie zostałem o takiej zmianie poinformowany i ciężko to nazwać inaczej niż zwykłą kradzieżą.
#wizzair #loty #kradziez
  • 1
@wiktor-dabrowski: mam identyczną prawie sytuacje.
Jestem na etapie pisania z nimi obecnie.
WIZZ jawnie okrada ludzi. mnóstwo jest takich postów w necie.

"Po zgłoszeniu reklamacji Wizzair przekazał, że faktycznie kiedyś te fundusze były bezterminowe ale w międzyczasie zmienili regulamin i fundusze mają na koncie rok ważności.."

a co to jest ?! xD bezterminowe to bezterminowe.... nie ma zmieniania prawa do tyłu... a tym bardziej zmieniania regulaminu bez informowania , i zapytania