Wpis z mikrobloga

Według informacji interii prezes PLS – Artur Popko, w poniedziałek miał otrzymać list w tej sprawie od trzech wiceministrów – Ireneusza Rasia (sekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki), Jacka Tomczaka (sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii) oraz Zbigniewa Ziejewskiego (sekretarz stanu w Ministerstwie Aktywów Państwowych).

Apelują oni, aby Barkom Każany Lwów mógł wywalczyć sobie utrzymanie w czysto sportowy sposób.

Wygląda na to, że ktoś kłamał mówiąc, że lwów dołącza do PlusLigi tymczasowo....szkoda że awansu nie wywalczyli sportowo.
Zostawiam Wam pole do dyskusji, ja jestem od początku przeciwnikiem zagranicznych klubów w PlusLidze.
#siatkowka
  • 3
@Adzal: nawet jestem w stanie teraz zaakceptować Lwów, ale tylko dlatego, żeby szanowni polscy właściciele klubowi (akcjonariusze) i PLS musieli wykonywać fikołki intelektualne w obronie tego od początku chorego pomysłu z ukraińskim klubem w PlusLidze bez awansu sportowego.
@Adzal: Kwas się zrobił i tyle.

1. Podstawa - kto wyszedł z projektem Lwów? Ktoś (?) jedna osoba lub grupa osób musiał wyjść z tym projektem. Wypadałoby głośno powiedzieć kto nawarzył tego piwa.
2. Przy dopuszczeniu do Plusligi Lwowa temat sportowy został zamieciony pod dywan teraz jak mówimy o pomniejszeniu ligi argument sportowy to jedyny jaki mają zwolennicy utrzymania Barkomu w +L. Trochę słabo.
3. Jeżeli Barkom Każany Lwów ma zostać