Wpis z mikrobloga

#famemma nie rozumiem fenomenu natana. Ani nie jest jakoś specjalnie bystry co widać po probach AI na konfach co nawet jego pustogłowi oponenci wyśmiali. Nie mówiac już o wspólnym kanale z pdfem. Poza tym wszystkim taki sam z niego patus jak z denisów( rzucił się z łapami na dużo mniejszego bagiete czyli totalnie frajerskie zachowanie bo przed wiekszymi #!$%@?). Wykopki robią z niego półboga a to zwykły pazerny na kase pet jak cała reszta.
  • 6
@Kref3x: W robieniu dymów przez Załęckiego, Muranskiego i Ferrariego fajne było to, ze nigdy nie było wiadomo co zrobią, a z Natanem jest tak, że jak przeglądasz wykop to już wiesz co będzie robił i nie jest to takie ciekawe. Poza tym sam w sobie jest nieśmieszny i nie potrafi wymyśleć żadnej błyskotliwej riposty
@Kref3x: ja też tego nie czaję. Rozumiałbym i jarał się jak 80% wykopków gdyby chłop coś potrafił, a ja większej cip8 w życiu nie widziałem. Rozumiem don kasjo król to moja presja, który wyjaśniał ich wszystkich po kolei w słowie, a później wleciał do klatki i pełną deklasacja nawet jak holiłud odpalił ( ͡° ͜ʖ ͡°)