Wpis z mikrobloga

Czy wie ktoś jak zablokować te boomerskie fanpage na FB? W grudniu skonczylem 30lat i algorytm FB ochujał. Wali tym co kilka postów. Zacząłem zgłaszać to jako terroryzm, ale nic to nie daje. Jak do końca tygodnia ta tendencja sie utrzyma to uwuwam konto na fb xD
cecop - Czy wie ktoś jak zablokować te boomerskie fanpage na FB? W grudniu skonczylem...

źródło: boomer

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zy wie ktoś jak zablokować te boomerskie fanpage na FB? W grudniu skonczylem 30lat i algorytm FB ochu


@cecop: Pomyśl co musi przeżywać sześćdziesięciolatek :)

P.S. Telefon czy PC? Na PC'ta szukałbym jakichś filtrów/wtyczek do przeglądarki - nie ty jeden jesteś zmuszony do używania FB.
  • Odpowiedz
@Majkel2008: dziwne, ja pousuwałem wszystkich porytych "znajomych", blokuje na bieżąco proponowane tresci ktore mi nie odpowiadaja i własciwie mój fb to same grupki do których sam się dodałem. Może po prostu nie umiesz korzystać z takich portali?
  • Odpowiedz
@cecop: klikaj "x" przy każdym proponowanym poście, to na krótko się o--------ą. Ale generalnie sprawa jest stracona, fb ochujał i za wszelką cenę próbuje Cię zainteresować wspaniałym kontentem, nie uwolnisz się od tego na stałe.
  • Odpowiedz
@cecop: Kiedyś odkryłam na to metodę. FB non stop inwigiluje człowieka na messangerze, więc w kilku swoich najbardziej aktywnych rozmowach zaczęłam pisać co jakiś czas słowa kluczowe, reprezentujące tematy, które mnie interesują. I to działało jeszcze dwa lata temu, ale teraz? Panie, nie przeglądam żadnych boomerskich gówien, a moja tablica jest nim obsrana, o bulwersujących, polaryzujących wpisach politycznych nawet nie wspominam. Rozwiązanie pozostało jedno, przestałam korzystać z facebooka XD
  • Odpowiedz